Yardım mi8se almayı düşünüyorum

BugraSever

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
mi8 se
Konular
9
Ürün Durumu
Sıfır (Kutusu Açılmış)
Fiyat
0
Ürün Takas Durumu
Sadece nakit
arkadaşlar merhaba, xiaomi telefon almayı düşünüyorum. mi8se, redmi note7 veya mi9se düşünüyorum. 6-7 yıldır iphone kullanıcısıyım. iphone7den geçiş yapacağım. root gibi konulara çok uzağım. öğrenmesi kolaysa üstüne düşüp öğrenebilirim diye düşünüyorum. garanti sizce önemli mi ya da neden önemli değil, hangisinden memnun kalırım? aktif oyun oynayıcısı değilim, kamera ve batarya performansı güzel olsun. değerli fikirlerinizi bekliyorum. başka fikirlere de açığım. istanbulda ikamet ediyorum, güvenilir dediğiniz yerlerden cihaz alabilirim. yaklaşık 1 aylık sürem var.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174
Bence garantisiz mi9se alın. 2200 civarı falan ama mi8se de gerçekten çok güzel cihaz çevremde kullanan çok kişi var fiyat olarak zaten gayet uygun model 1600 civarı

BahadirHan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
19
Bildiğim kadarıyla mi8se de global rom yok o yüzden bootloader kilidini açıp eu rom yüklemeniz gerekecek

BugraSever

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
mi8 se
Konular
9
Bence garantisiz mi9se alın. 2200 civarı falan ama mi8se de gerçekten çok güzel cihaz çevremde kullanan çok kişi var fiyat olarak zaten gayet uygun model 1600 civarı
aradaki fiyat farkına değer mi sizce
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bildiğim kadarıyla mi8se de global rom yok o yüzden bootloader kilidini açıp eu rom yüklemeniz gerekecek
zor bir işlem midir

BahadirHan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
19
aradaki fiyat farkına değer mi sizce
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

zor bir işlem midir
Şöyle izah edeyim ben rom yükleyeyim derken telefonu brick ettim :) 200 Lira masraf çıkardım boş yere

BugraSever

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
mi8 se
Konular
9
Şöyle izah edeyim ben rom yükleyeyim derken telefonu brick ettim :) 200 Lira masraf çıkardım boş yere
hocam inanın terimlere çok uzağım, şu an için mi9se global sürüm daha ön plana çıkıyor benim için. ancak bunun için de satıcı önerilene ihtiyacım var.
herhangi bir sorunla karşılaşırsam yardımcı olurlar mı, tarzında birçok soru var aklımda

BahadirHan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
19
hocam inanın terimlere çok uzağım, şu an için mi9se global sürüm daha ön plana çıkıyor benim için. ancak bunun için de satıcı önerilene ihtiyacım var.
herhangi bir sorunla karşılaşırsam yardımcı olurlar mı, tarzında birçok soru var aklımda
Eminimki forumdaki bilgili kişiler ellerinden geldiği kadar yardım ederler :) Ama rom yükleme olayında çok dikkatli olman lazım. Yoksa telefon sıkıntıya giriyor

codex

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
S9 Plus
Konular
24
Rom,twrpyle uğraşamam,acemiyim diyorsanız.Kesinlikle Mİ9 SE.

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Kardeşim mi 9 se aldım 2150 tl sıfır kpalı kutu özel mesaj atarsan numarasını iletirim 4 ayda garanti sağlıyor gerçekten çok güzel bir cihaz al keyfine bak , ben iphone 3g den beri iphone kullanıcısıyım en son x den geçtim karar senin , üzmez , elinden gelen yardımıda forumda herkes yapar zaten ;)

Üst Alt