Yardım mi8se almayı düşünüyorum

mustafaatess

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi 9 se
Konular
3
mi9se bazı yerlerde 2200 lira 600lira fazla vermeye değer mi ki ondan pek emin olamıyorum.
yaklaşık 1-2 yıllık bir süre kullanmayı düşünüyorum cihazı
Değer gibi duruyor bence ama sd712 ya fark yok öyle mi8sede götürür okadar ben artık mi10se de değiştiririm :)

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BugraSever

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
mi8 se
Konular
9
Değer gibi duruyor bence ama sd712 ya fark yok öyle mi8sede götürür okadar ben artık mi10se de değiştiririm :)

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
valla hocam okul bitiyor bu sene iş konusunda bir sıkıntı yaşamazsam rahat bir şekilde değiştirebilirim gibi duruyor ilerleyen zamanda o yüzden mi8se düşünüyorum kararım değişmezse, en büyük problemim satıcı bulmak.
semers, turan gsm gibi bi kaç yer daha öneriyorlar ama bir türlü emin olamıyorum.
görüşlerin için çok teşekkür ederim.

codex

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
S9 Plus
Konular
24
valla hocam okul bitiyor bu sene iş konusunda bir sıkıntı yaşamazsam rahat bir şekilde değiştirebilirim gibi duruyor ilerleyen zamanda o yüzden mi8se düşünüyorum kararım değişmezse, en büyük problemim satıcı bulmak.
semers, turan gsm gibi bi kaç yer daha öneriyorlar ama bir türlü emin olamıyorum.
görüşlerin için çok teşekkür ederim.
Aklınızda soru işareti kalmasın,garantili alsanız bile ithalatçı garanti olduğundan çok sorun yaşatıyor.Onun yerine semers vb.mağazalardan ayrıca facebook gruplarından da alabilirsiniz.

BugraSever

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
mi8 se
Konular
9
Aklınızda soru işareti kalmasın,garantili alsanız bile ithalatçı garanti olduğundan çok sorun yaşatıyor.Onun yerine semers vb.mağazalardan ayrıca facebook gruplarından da alabilirsiniz.
teşekkürler, herhangi bir sorunla karşılaştığımda ilgileniyor mu semers bilginiz var mı

Üst Alt