Yardım Mi8 takılmaya başladı. Yardım edin lütfen?

chaviourknight

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İhsan
Cihazım
mi9t
Konular
5
Eu,global vs romları denedim. Birden bire face de telefon takılmaya başladı ,10-15 saniyede bir tel takılıyor, sanki işlemcinin gücü yetmiyormuş gibi. Ayrıca eskisi gibi akıcı değil uygulamaları kullanırken.

Defalarca wipe, format data yaptım ama düzelmedi. Lütfen yardım edin nasıl düzelteceğim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twitter ı bile akıcı olarak kullanamıyorum. Resmen performans yerlerde.

Son düzenleme:

megaron

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
semih göçer
Cihazım
xaomi mi 6
Konular
2
Hocam google sans yazi tipi, magisk hide ile busybox'i da google play sertifika sorunu icin yuklemistim (care olmadi gerci), libo olani da ne icin yukledigimi unuttum su an, uzun zaman oldu onu yukleyeli
Teşekkür ederim..

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

chaviourknight

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İhsan
Cihazım
mi9t
Konular
5
Merhaba ,

Bu haftaki beta romdan kaynaklı sorunlarınız bu sebeple ya stabile geçmeli ya bir hafta öncekine dönmeli yada haftaya çıkacak güncellemeyi beklemelisiniz ,
Hocam sorunu su şekilde çözüldü. Arkadaşın biri mi Globe yi denememi istemişti, yükledim son sürümde eu betadaki gibi küçük hatalarla karşılaştım. Sonra tekrar eu beta 9.7.11 e döndüm. Şu an hiçbir sıkıntı kalmadı. Normalde bu romda kilit ekranında falan hata çıkıyordu. Enterasan bi şekilde hiçbir hata yok. Tel eskisi gibi uçuyor artık.

Oyla:

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
Hocam sorunu su şekilde çözüldü. Arkadaşın biri mi Globe yi denememi istemişti, yükledim son sürümde eu betadaki gibi küçük hatalarla karşılaştım. Sonra tekrar eu beta 9.7.11 e döndüm. Şu an hiçbir sıkıntı kalmadı. Normalde bu romda kilit ekranında falan hata çıkıyordu. Enterasan bi şekilde hiçbir hata yok. Tel eskisi gibi uçuyor artık.
Aksam deneyecegim hocam, cok rom degistiren biri de degilim ama bu takilmalar cok canimi skar oldu.

Oyla:

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
arkadaşlar iki kez wipe yapıp format data yaparak eu beta 9.7.11 yükledim. herhangi bir donma kasma görmedim şu ana kadar. bu romda ısınma sorunu olduğu söyleniyor ama 1 saatlik kullanımda herhangi bişey görmedim. an itibari ile memnunum yani.

Oyla:

Shewky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şevki Akdemi
Cihazım
Mi2
Konular
4
Benzer sorun benim mi5de olmuştu. Format data falan ise yaramıyor. Twrp ile Full format atıp (depolama alanı dahil), pcden kablo ile romu atıp yükleme yaparak çözüme kavuştum. Kamera bile donarak kayıt yapıyordu. Full format ile tüm sorunlar bertaraf oldu

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

pu5maz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
iPhone 6
Konular
2
Hocam google sans yazi tipi, magisk hide ile busybox'i da google play sertifika sorunu icin yuklemistim (care olmadi gerci), libo olani da ne icin yukledigimi unuttum su an, uzun zaman oldu onu yukleyeli
sertifika problemini çözebildiniz mi hocam

Oyla:
Üst Alt