Rom Mi8 SE MIUI 12.5 Rom Çıktı - MiuiCC v21.3.3

Maddream900o

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdulkadir d
Cihazım
Redmi note 8
Konular
3
Hocam vende de aynır sorun oluştu. Telefon ısınıyorsa bekleyin kuruyordur. Venimki ısınmadı o ekranda kaldı. Güç tuşuna ve twrp tuşuna yeniden başlatana kadar bastım. Kendisi pb recovery kuruyor zaten. Oradan tekrar flaşladım romu düzeldi
Şarjı bitene kadar beklemiştim fakat yine kalıp duruyordu. İşlemi tekrarlayayım bari.
Teşekkürler ilginiz için.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Romu deneyen arkadaşlar, OneOs'dan geçmeye değer mi? Oneos şle 6,5 saat ekran alıyorum.

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
Miui cc 12.0.2 stabil versiyona geçtim. 12.5 in stabil versiyonu gelmeden Yüklemeyi düşünmüyorum. 12.5 den sonra 12.0.2 ilaç gibi geldi. Zaten arada minimal srviyede farklar var ki o kadar sıkıntıyı çekmeye deymez bile.

7ulasaksoy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulaş
Cihazım
Xaomi mi 8
Konular
35
mi 8 de kurulum tamamlanıyor cc for you ekranında kalıyor. Tekrardan temiz kurulum yapıyorum gene acılıs ekranın da kalıyor, yenidejn baslatırken romun acılıs sesi geliyor ama gene acılmıyor. ( tekrardan temiz kurulum yaparak denedim ama sonuc gene aynı uzun sure bekleyince twrp ekranına atıyor)

Emosis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
10
mi 8 de kurulum tamamlanıyor cc for you ekranında kalıyor. Tekrardan temiz kurulum yapıyorum gene acılıs ekranın da kalıyor, yenidejn baslatırken romun acılıs sesi geliyor ama gene acılmıyor. ( tekrardan temiz kurulum yaparak denedim ama sonuc gene aynı uzun sure bekleyince twrp ekranına atıyor)
Bu rom mi 8 SE için.

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
Hocam pb recovery kurup deneyin. Twrp den deneyenler genelde bu sorunu yaşamış. Rom twrp yi değiştirip pbrp yapıyor. Dönüp pbrp den kurunca oluyor

7ulasaksoy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulaş
Cihazım
Xaomi mi 8
Konular
35
Hocam pb recovery kurup deneyin. Twrp den deneyenler genelde bu sorunu yaşamış. Rom twrp yi değiştirip pbrp yapıyor. Dönüp pbrp den kurunca oluyor
Pbyi yüklemekte çözüm olmadı hocam acılıs ekranında kalıyor ardından recovery ekranına atıyor

Emosis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
10
Pbyi yüklemekte çözüm olmadı hocam acılıs ekranında kalıyor ardından recovery ekranına atıyor
Pb hangi sürüm yüklediniz ?
İsterseniz rom.zip içerisindeki recovery dosyasını fastboot flash recovery recovery.img komutu ile fast boot modunda flashlayın.
Yaşadığınız sorun bence de recovery sürümü ile alaklı.

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
Hocam romu bozuk indirmiş olabilirsiniz. Başka bir link bulup deneyin veya pb nin en son sürümünü kullanmayı deneyin. Cihazınızla uyumlu olmasına dikkat edin

Üst Alt