Yardım Mi8 SE Fastboot Ekranında Kalıyor

enesskooc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gereklİ alan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
9
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
YOK v9.1.17
Telefon Modeli
Mİ8 SE
Bootloader Kilidi
Açık
Mİ 8 SE CİHAZIMDA GÜNCELLEME OLMUYORDU TWRP VAR DİYE BİLİYORDUM ANCAK HERHALDE SİLİNDİ FABRİKA AYARLARINA DÖNÜDÜRÜCEKTİM SIFIRLADIM Mİ LOGOSUNDA KALDI TWRP MENÜSÜNE GİRMEYE ÇALIŞTIĞIMDA İSE FAST BOOT YAZISI ÇIKIYOR YAZILIMDAN ROMDAN HİÇ BİRŞEYDEN ANLAMAM VARMI ANLAYAN YARDIM EDEBİLECEK OLAN ÜCRETLİ DAHİ YARDIM LAZIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN :)

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Yedeğimi aldım silsede olur telefon açılsında RİCA ETSEM BANA Mİ 8 SE İÇİN FAST BOOT ROM VE O Mİ FLASH UYGULAMASININ LİNKLERİNİ ATARMISINIZ BEN ONLARIDA BULAMIYORUM ÖNCEDEN 9.1.7 EU ROM VARDI BENDE SORUNUM BU ZATEN HANGİ UYGULAMA VE ROMU KULLANMAM GEREKTİĞİNİ BİLMİYORUM
Özelden atıyorum ben sana

Oyla:

Redmi559

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi 6a
Konular
28
TWRP YOK İLK ALDIĞIMDA VARDI 1 KERE GÜNCELLEDİM TAHMİNİMCE OZAMAN TWRP UÇTU İKİNCİYİ GÜNCELLEMEK İSTEDİM VE CİHAZ GÜNCELLEMEDİ BENDE SIFIRLAYACAKTIM ANCAK Mİ LOGOSU GELDİ BENDE TWRP DEN SIFIRLIYIM DEDİM GÜÇ VE SES KISMA TUŞUNA BASTIM FAST BOOT YAZISI ÇIKTI TAHMİNİMCE ŞUAN CİHAZ AÇIK VE HİÇ BİR YAZILIM YOK NE YAPACAĞIMIDA BİLMİYORUM BİLGİLİ BİRİSİ LAZIM
Twrp güç ves ses artırma tuşlarından açılıyor ses kısma fastboot ekranına girer

Oyla:

enesskooc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gereklİ alan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
9
Aynen TWRP Silinmiş Açılıştada Unlocked Yazıyor Ama ben bu yükleme falan işlerinden hiç anlamıyorum Daha çok bozarım sağolasın bir abi yardım ediyor sende sağ ol

Oyla:

enesskooc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gereklİ alan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
9
Kardeşim ben gerekli linkleri yolladım? Boşuna mı yardım etmeye çalışıyorum? Gönderdiğim linkler sapasağlam gir indir neden 2.bir konuyu açıyorsunuz.
İndiriyorsun bir şekilde ama Kurmayı bilmiyorsun ben onun için yardım istiyordum Sağ olsun mehmet abi 2 saattir kendisi ilgileniyor halletti herşeyi

Oyla:

Kuddusi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuddusi
Cihazım
Mi 8se
Konular
3