Yardım Mi8 SE Fastboot Ekranında Kalıyor

enesskooc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gereklİ alan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
9
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
YOK v9.1.17
Telefon Modeli
Mİ8 SE
Bootloader Kilidi
Açık
Mİ 8 SE CİHAZIMDA GÜNCELLEME OLMUYORDU TWRP VAR DİYE BİLİYORDUM ANCAK HERHALDE SİLİNDİ FABRİKA AYARLARINA DÖNÜDÜRÜCEKTİM SIFIRLADIM Mİ LOGOSUNDA KALDI TWRP MENÜSÜNE GİRMEYE ÇALIŞTIĞIMDA İSE FAST BOOT YAZISI ÇIKIYOR YAZILIMDAN ROMDAN HİÇ BİRŞEYDEN ANLAMAM VARMI ANLAYAN YARDIM EDEBİLECEK OLAN ÜCRETLİ DAHİ YARDIM LAZIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN :)

enesskooc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gereklİ alan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
9
Evet güncelleme yaparken bile çöker birşey olur twrp varsa custom rom kur
TWRP YOK İLK ALDIĞIMDA VARDI 1 KERE GÜNCELLEDİM TAHMİNİMCE OZAMAN TWRP UÇTU İKİNCİYİ GÜNCELLEMEK İSTEDİM VE CİHAZ GÜNCELLEMEDİ BENDE SIFIRLAYACAKTIM ANCAK Mİ LOGOSU GELDİ BENDE TWRP DEN SIFIRLIYIM DEDİM GÜÇ VE SES KISMA TUŞUNA BASTIM FAST BOOT YAZISI ÇIKTI TAHMİNİMCE ŞUAN CİHAZ AÇIK VE HİÇ BİR YAZILIM YOK NE YAPACAĞIMIDA BİLMİYORUM BİLGİLİ BİRİSİ LAZIM

Oyla:

LloydGanzer54

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
17
Bootloader kilidi açıksa fastboot romu ve mi Flash indirin telefonu fastboota alıp flaşlayın bu çok kolay birşey yapabilirsiniz ama dikkat edin sağ altta Flash all and locked seçili olmasın yani seçeneklerde locked olmasın bide bu işlemler her şeyi siler umarım yedeğinizi almışsınızdır

Oyla:

enesskooc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gereklİ alan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
9
Bootloader kilidi açıksa fastboot romu ve mi Flash indirin telefonu fastboota alıp flaşlayın bu çok kolay birşey yapabilirsiniz ama dikkat edin sağ altta Flash all and locked seçili olmasın yani seçeneklerde locked olmasın bide bu işlemler her şeyi siler umarım yedeğinizi almışsınızdır
Yedeğimi aldım silsede olur telefon açılsında RİCA ETSEM BANA Mİ 8 SE İÇİN FAST BOOT ROM VE O Mİ FLASH UYGULAMASININ LİNKLERİNİ ATARMISINIZ BEN ONLARIDA BULAMIYORUM ÖNCEDEN 9.1.7 EU ROM VARDI BENDE SORUNUM BU ZATEN HANGİ UYGULAMA VE ROMU KULLANMAM GEREKTİĞİNİ BİLMİYORUM

Oyla:
Üst Alt