Haber Mi8 Satışa Çıktı! [Hepsiburada]

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Dolar 3 veya 4 ay öncesine düşerse evet düşer telefonun fiyatı.
Dolar bu fiyatta kalsın. Satışları takip edin. Bakalım 3400-3500 TL civarında bolca satış görüyor musunuz görmüyor musunuz :)
Dolar 3'e falan inse bu telefon 2500 TL civarına düşer hocam

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuinera

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi8
Konular
3
Dolar bu fiyatta kalsın. Satışları takip edin. Bakalım 3400-3500 TL civarında bolca satış görüyor musunuz görmüyor musunuz :)
Dolar 3'e falan inse bu telefon 2500 TL civarına düşer hocam

Dolarda en az 3-4 sene 3 olma durumu olmadığına göre dediğiniz gibi fiyatın normal olarak inmesini bekleyeceğiz :D

Bylykia

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdullah
Cihazım
iPhone 7
Konular
2
2999 çin yuani 2140 TL civarı vergilerle birlikte en fazla 3500 olur hocam biraz beklerseniz fiyatlar düşecektir

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
ben şunu anlamıyorum ben diyelim ki ithalatçı firmayım gittim çinde ticaret yapıyorum ve türkiyede dahil farklı ülkelere mal gönderiyorum ben salakmıyım yada kerizmiyim ki gidip dolar üzerinden mal alıp göndereyim bana hiç mantıklı gelmiyor yuan ile alıp ülkemize gönderip burda dolar ile satmaları fikri hep kafamı kurcalıyor sizcede saçma değilmi

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
ben şunu anlamıyorum ben diyelim ki ithalatçı firmayım gittim çinde ticaret yapıyorum ve türkiyede dahil farklı ülkelere mal gönderiyorum ben salakmıyım yada kerizmiyim ki gidip dolar üzerinden mal alıp göndereyim bana hiç mantıklı gelmiyor yuan ile alıp ülkemize gönderip burda dolar ile satmaları fikri hep kafamı kurcalıyor sizcede saçma değilmi
Tamamda sadece doların mı fiyatı artıyor sanıyorsunuz yuan'ın da fiyatı artıyor ülkemizde sadece 2 para birimi değer kazanmıyor ülkemizin parası eriyor. Yuan'da sanıldığı kadar eskiye göre uygun değil .

Onur1041

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur
Cihazım
Samsung
Konular
0
Tamamda sadece doların mı fiyatı artıyor sanıyorsunuz yuan'ın da fiyatı artıyor ülkemizde sadece 2 para birimi değer kazanmıyor ülkemizin parası eriyor. Yuan'da sanıldığı kadar eskiye göre uygun değil .
1

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Hiç güleceğim yoktu fiyat herkes aşağı inecek yazanlar burada mı clap~~ Fiyat 3899 Tl'den 4099 Tl oldu. 200Tl zamlandı valla o paraya gider samsung alırım hiç güleceğim yoktu. :D

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Hiç güleceğim yoktu fiyat herkes aşağı inecek yazanlar burada mı clap~~ Fiyat 3899 Tl'den 4099 Tl oldu. 200Tl zamlandı valla o paraya gider samsung alırım hiç güleceğim yoktu. :D
Bu ilk çıkan telefonu hemen alayım mantığıyla verilen siparişlerden dolayı.
Ama asıl fiyat bu değil. İthalatçı garantili satıcıların satışları başlayınca fiyatların 3899 den daha düşük olduğunu göreceksiniz :)

Üst Alt