Haber Mi8 Satışa Çıktı! [Hepsiburada]

qkavlak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökçen
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
Diğer malum sitelerde 2600 e bir çok ilan var kvk garantilisini merak ediyorum ne kadara çıkacak.

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21
Diğer malum sitelerde 2600 e bir çok ilan var kvk garantilisini merak ediyorum ne kadara çıkacak.
İthalatçı garantili her zaman daha pahalı olur. Xiaomi Türkiye Garantili olan 3500 e satışa çıkar en kötü

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Hepsiburada'nın sergilediği ürünlerde genelde 3-4 tane satıcı olur en ucuzu ürünün ana sayfasında gözükür. Mi 8 için 1 satıcı var buda o satıcının insafına kalmış. Diğer telefonlara bakarsanız aynı telefonu 1000 liraya satanda görürsünüz 1500 liraya satanda görürsünüz. Çok paranız varsa zaten kaç para diye düşünmezsiniz fazla paranız yoksada biraz daha bekleyebilirsiniz.

asim03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
5
ben şunu anlamıyorum ben diyelim ki ithalatçı firmayım gittim çinde ticaret yapıyorum ve türkiyede dahil farklı ülkelere mal gönderiyorum ben salakmıyım yada kerizmiyim ki gidip dolar üzerinden mal alıp göndereyim bana hiç mantıklı gelmiyor yuan ile alıp ülkemize gönderip burda dolar ile satmaları fikri hep kafamı kurcalıyor sizcede saçma değilmi

Anlamamaniz cok normal boyle dusunerek. Dolarin deger kazanmasi degil olay Türk lirasinin deger kaybetmesi olay. TRY deger kaybedince dolar, euro, yuan haliyle Türk lirasına gore artış gosteriyor. Hangi para biriminden alırsan al fiyat budur. Ustune verilen vergiler cok ayri bir boyutta zaten.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Fiyat konusunda bol bol yorum yapılmış zaten çok da fazla bir şey söylemeye gerek yok aslında "yolunacak kaz" arayışındaki bir satıcı gibi görünüyor fakat asıl dikkatimi çeken nokta henüz çok erken... Global rom olmadan cihaz tam anlamıyla ülkemiz koşullarına uygun hale getirilmeden bu cihazlar nasıl BTK testine girdi ve nasıl çıktı. Xiaomi Mi8 için gerekli evrakları henüz yeni yayınladı. Bildiğim kadarıyla BTK'da test sürecinde olan sadece iki ithalatçının Mi8 modeli var. Bu fiyattan satılan cihazları satın alan kişiler "kayıtsız IMEI" gibi sorularla gelirlerse hiç şaşırmayacağım.

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21
Fiyat konusunda bol bol yorum yapılmış zaten çok da fazla bir şey söylemeye gerek yok aslında "yolunacak kaz" arayışındaki bir satıcı gibi görünüyor fakat asıl dikkatimi çeken nokta henüz çok erken... Global rom olmadan cihaz tam anlamıyla ülkemiz koşullarına uygun hale getirilmeden bu cihazlar nasıl BTK testine girdi ve nasıl çıktı. Xiaomi Mi8 için gerekli evrakları henüz yeni yayınladı. Bildiğim kadarıyla BTK'da test sürecinde olan sadece iki ithalatçının Mi8 modeli var. Bu fiyattan satılan cihazları satın alan kişiler "kayıtsız IMEI" gibi sorularla gelirlerse hiç şaşırmayacağım.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Global Sürümler hocam

kadernaznaz

Tek yol AŞK gerisi yalan
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NeJdeT
Cihazım
Mi Mix
Konular
35
Ben şahsen yeni çıkan bir telefonu beğenirsem bekliyorum 1-1,5 yıl sonra alıyorum.
Bu kadar acele ne anlamıyorum yani.call~~8-|inlove~~

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Dolar yüzünden xiaomi fiyat konusundaki cezibesini kaybedecek gibi görünüyor.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
İnsanlar neye rağbet ediyorsa neyle ilgileniyorsa onun fiyatı yüksek oluyor yükseliyor .mesela ramazan ayına girince herşey pahalılanıyor çünkü insanlar yiyecek.halbuki tam tersi olması gerekirken.bu sistem kötü bi sistem ve hiçbir Avrupa (hıristiyan) ülkesinde insanların bu kadar bariz bi şekilde yolunduğunu göremezsiniz

Üst Alt