Yardım Mi8 şarj hızlı bitmesi ve pubg oyun kasma sorunu

apogcr1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abdullah
Cihazım
mi6
Konular
4
Telefonda mui global 10.2.2 kurulu, aldım tüm güncellemeleri yapıp temiz sıfırladım, sonra kullanmaya başladım.alalı 1 gün oldu. Cumartesi dün gece şarja bağladım 7 saat şarjda kaldı doldurdum çıkardım.Çıkardım sadece arka ön kamera sırayla açtım ve 1er foroğraf çektim,hemen %99 oldu.sonra internet hiç açmadım,normal msjlaştım 1.30 saat sonra 91'e düştü, akşam 7ye kadarda net açmadım sadece aralıklarla mesajlaştım 74e düştü.Aynı senaryo iphone x 86 falan oluyordu ve xs max 94.Şarj hızlı doluyor ama çabuk boşalıyor.
Pubg en iyi ve normal ayarlardada zevksiz ve bariz takılmalar var.iphone x ve xs max kullandım.şarjları daha iyiydi ve pubg takılma diye birşey yoktu. Sizdede böylemi. Büyük hayal kırıklığı yaşadım şuan telefonda.Snapdragon 845mi zayıf kalıyor pubgde anlamadım. Oynayan ve kullananlar rica etsem cvp yazabilir mi.şimdiden teşekkürler.

StubborN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Gerçekten büyük hayal kırıklığı yaşıyorum, global rom 10.2.2 kurulu bendede sırf pubg için aldım diyebilirim telefonu aşırı kasma ve ısınma oluyor telefonda, ekran tam ekran olmuyor. yani böyle bir bileşenlere sahip bir telefondan beklenmeyecek performans sergiliyor. muhakkak yazılımsal sebeplerden dolayı ama bu sorunun çözülmesine gayret gösterilmediği malefes aşikar. Bu sorunlarla alakalı telefonun içerisinde bulunan sorun bildir bölümünden de sorunları resimli bir şekilde bildirdim ne düzelme var nede geri dönüş.Her güncellemede başka sorunlar ayyuka çıkmakta. '' Yok hard reset at yok başka rom yükle ben bu telefonu almışım güncelleme alan bir telefon niye bunlarla uğraşayımki!! '' yeni gelecek güncellemedede bu sorunlar devam ederse malesef xiaomi sayfasını kapatacağım
Yaşadığınız sorunlar muhtemelen elinizdeki cihaza özgü bir durum. Belirttiğiniz durumlar (pubgde kasma, donma, ısınma, tam ekran sorunu) bende mevcut değil, söylediğiniz sürümle aynı sürümü kullanıyorum, hard reset atıp telefonu sıfırlamayı denediniz mi? (önceki mesajlara bir daha bakmak için fırsatım olmadı önceden belirttiyseniz kusuruma bakmayın.)

Oyla:

apogcr1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abdullah
Cihazım
mi6
Konular
4
Gerçekten büyük hayal kırıklığı yaşıyorum, global rom 10.2.2 kurulu bendede sırf pubg için aldım diyebilirim telefonu aşırı kasma ve ısınma oluyor telefonda, ekran tam ekran olmuyor. yani böyle bir bileşenlere sahip bir telefondan beklenmeyecek performans sergiliyor. muhakkak yazılımsal sebeplerden dolayı ama bu sorunun çözülmesine gayret gösterilmediği malefes aşikar. Bu sorunlarla alakalı telefonun içerisinde bulunan sorun bildir bölümünden de sorunları resimli bir şekilde bildirdim ne düzelme var nede geri dönüş.Her güncellemede başka sorunlar ayyuka çıkmakta. '' Yok hard reset at yok başka rom yükle ben bu telefonu almışım güncelleme alan bir telefon niye bunlarla uğraşayımki!! '' yeni gelecek güncellemedede bu sorunlar devam ederse malesef xiaomi sayfasını kapatacağım
Yaşadığın sorunların sebebi xiaomi firması beceriksizliği.yazılım kötü değil, çok kötü.heleki
klavye berbat

Oyla:

prenssible

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Basri
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Ben de mi 8 kullanıcısıyım en yüksek ayarda pubg de en ufak bir problem yok yağ gibi akıyor iPhone X te de p 20 pro da da Pubg yi bu kadar akıcı görmedim.. Antutu puanı da zaten mi 8 in herşeyi anlatıyor klavye olarak da o kadar akıcı ki ilk xiaomi telefonum ve hayatımda kullandığım en akıcı arayüz en uzun şarj performansı .. Gece saat 12 de şarjdan çekiyorum sabah 6 da şarj %96 normal kullanım 1 saat oyun 1.5-2 saat haber okuma 1 saat internette gezinme yarım saat 1 saat telefonla konuşma veri hep açık ekran yüzde 50 parlaklık akşam saat 5 te şarjım minimum %70-75 akşam yatarken şarjı bitmiyor 25-30 da takıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Volkan manav YouTube mi 8 pil testi videosunu izleyebilirsiniz

Oyla:

Pych025

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emirhan
Cihazım
Mi8
Konular
9
Kullandığın sürüm nedir? Yaptığın herhangi bir ayar var mı?
Ben de mi 8 kullanıcısıyım en yüksek ayarda pubg de en ufak bir problem yok yağ gibi akıyor iPhone X te de p 20 pro da da Pubg yi bu kadar akıcı görmedim.. Antutu puanı da zaten mi 8 in herşeyi anlatıyor klavye olarak da o kadar akıcı ki ilk xiaomi telefonum ve hayatımda kullandığım en akıcı arayüz en uzun şarj performansı .. Gece saat 12 de şarjdan çekiyorum sabah 6 da şarj %96 normal kullanım 1 saat oyun 1.5-2 saat haber okuma 1 saat internette gezinme yarım saat 1 saat telefonla konuşma veri hep açık ekran yüzde 50 parlaklık akşam saat 5 te şarjım minimum %70-75 akşam yatarken şarjı bitmiyor 25-30 da takıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Volkan manav YouTube mi 8 pil testi videosunu izleyebilirsiniz

Oyla:

prenssible

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Basri
Cihazım
Mi 8
Konular