Rom Mi8 Resmi Global Kararlı Rom İndirme Bağlantıları

• Konbuyu başlatan Reiwa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 192
  • Görüntüleme 27K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sturkekul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sami
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Dr
Konular
0
Epeydir güncelleme yapmadım bende şuan miui global 10.3.5 kararlı sürüm kullanıyorum. Acaba V11.0.6.0 PEAMIXM güncellemesini yapmalı mıyım problemli bir güncelleme mi?
PEAMIXM pili çabuk tüketiyor.Güncelleme yapacaksanız QEAMIXM'e güncelleyin.Şarj süresi bariz daha iyi.

Alier411

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Güncellemeyi düşünüyordum şuan vazgeçtim, ben 10.3.5in şarj perjormansından da çok memnun değilim açıkçası ama bu yorumlardan sonra güncellersem daha kötü olacak gibime geldi.
Ben miui 11.0.3.0 dan memnun olmadığım icin bootlader kilidini actim miui 9.5.13.0 a dusurdum şuan oyun oynamazsam parlakligi cok acmazsam 9 saat 15 dk gibi ekran suresi alıyorum ki cihazim 1.5 yıllık pili ilk gunku gibi degildir illaki eskime olmuştur

ASKSY

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aslsy
Cihazım
Mi8
Konular
4
Hard reset yaptıktan sonra düzeldi telefon stabil gibi şuan. Kasıntılı geç tepkimesi gitti. Bilginiz olsun

eubov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp
Cihazım
xiaomi mi 8
Meslek
öğretmen
Konular
1
Arkadaşlar bu sürüme root atabilen var mı? TWRP den magisk 20.3 flaşlıyorum telefon tekrardan TWRP ekranına geliyor

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

slycuk

Usta Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selcuk
Cihazım
mi4 lte cu
Konular
13
güncelleme kuran arkadaşlar bizim model için L1 Sertifikası gelmiş mi bu güncellemede..

TheRick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Arkadaşlar telefonun saatin olduğu taraftaki çektiğinde en kenarı köşenin döndüğü yerde nokta kadar ölü piksel gibi bir şey oldu. Orası hangi renk olursa olsun o gri nokta değişmiyordu. Sonra gitti normal oldu. Sonra yine aynı şey oldu bir türlü gitmedi. Sonra bu durum canımı sıktı telefonun kapattım bi ara 3-5 saat sonra açtım. Her şey gene normal. Pikseller aynı renk gösteriyor. Ölü piksel olsa düzelmesi imkansız diye biliyorum. Güncelledikten sonra oldu hep bunlar. Şuan her şey iyi bakalım. Bu yazılımsal bir şey mi yoksa ekranda donanımsal bir sıkıntı yaşandı mı yaşanacak mı ben mi bilmiyorum. Bu dediklerim güncellenerek sonraki günlerde yaşandı. Fikriniz nedir

Varol73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi8
Konular
3
Arkadaşlar telefonun saatin olduğu taraftaki çektiğinde en kenarı köşenin döndüğü yerde nokta kadar ölü piksel gibi bir şey oldu. Orası hangi renk olursa olsun o gri nokta değişmiyordu. Sonra gitti normal oldu. Sonra yine aynı şey oldu bir türlü gitmedi. Sonra bu durum canımı sıktı telefonun kapattım bi ara 3-5 saat sonra açtım. Her şey gene normal. Pikseller aynı renk gösteriyor. Ölü piksel olsa düzelmesi imkansız diye biliyorum. Güncelledikten sonra oldu hep bunlar. Şuan her şey iyi bakalım. Bu yazılımsal bir şey mi yoksa ekranda donanımsal bir sıkıntı yaşandı mı yaşanacak mı ben mi bilmiyorum. Bu dediklerim güncellenerek sonraki günlerde yaşandı. Fikriniz nedir
Ne olduğunu bilmiyorum ama benimki de aynen öyle oluyor. Telefonu yeni aldığım günden beri öyle yani ilk sürümde de öyle o nokta gidip geliyordu.
Ne olduğunu bilen varsa yazarsa sevinirim teşekkürler :)

Aykutk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Milan pro ve yüzlerce farklı yazı fontu kullanmak isteyenler bölge hindistan seçip, temalara girin alta T ye tıklayın fontlardan birini seçip uygulayın telefon açılıp kapanı ca yeni fontunuz hayırlı olsun. Bu arada Milan pro fontu güzelmiş.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-02-25-20-20-42-244_com.mi.android.globallauncher.jpg
    Screenshot_2020-02-25-20-20-42-244_com.mi.android.globallauncher.jpg
    170,1 KB · Görüntüleme: 68
  • Screenshot_2020-02-25-20-18-17-919_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-02-25-20-18-17-919_com.android.settings.jpg
    154,1 KB · Görüntüleme: 65

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
20
Milan pro ve yüzlerce farklı yazı fontu kullanmak isteyenler bölge hindistan seçip, temalara girin alta T ye tıklayın fontlardan birini seçip uygulayın telefon açılıp kapanı ca yeni fontunuz hayırlı olsun. Bu arada Milan pro fontu güzelmiş.
Bölgeyi tekrar Türkiye yapınca geri dönüyor mu yazı tipi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt