Rom Mi8 Resmi Global Kararlı Rom İndirme Bağlantıları

• Konbuyu başlatan Reiwa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 192
  • Görüntüleme 27K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sedat.A

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat Aygün
Cihazım
Xiomi Mi 8
Konular
7
Bugün geldi güncelleme yükledim pil konusunda bayaa iyi durumda herhangi bir takılma donma olmadı

TheRick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Gps'i çokça kullanan biri olarak benim için büyük bir sorun bu.
Nasıl böyle bir saçmalık yaparlar anlamış değilim.
Daha güncellemedim. Simgesi gitse önemli değil, sonuçta o özelliği kullanabiliyoruz derim.
Ama dediğiniz doğruysa hiç güncellemem daha iyi.
GPS hâlâ çok güzel çalışıyor. Geçebilirsin sıkıntı yok. Yolda falan denedim. Sadece az GPS uydusuna bağlanıyor. Mesela 40 uyduya bağlanırdı genelde 28 falan oluyor şimdi. Ama o bile çok konumun çok iyi tespit edilmesi için. Benim eski telefonum 10 uyduya bağlansa sevinirdim. Hâlâ iyi GPS. Tabi böyle yapmalarını bencede saçmalık. Sonraki güncellemelerle iyice düzeltirler bence.

sturkekul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sami
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Dr
Konular
0
Selam Arkadaşlar, bugün OTA'dan sorunsuz yükledim.Biraz hızlanma var.Ancak KODİ kendini kapatıyor.Geri bildirim gönderdim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ASKSY

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aslsy
Cihazım
Mi8
Konular
4
Dün güncellemeyi yaptım pişman oldum resmen. Cihazın tepkimeleri geç oluyor. Uygulamaya girip çıkarken geçiş yaparken sanki kasıntılı gibi hissettirebiliyor. Sıfırlama yapsak çözüm olur mu çözüm bulan var mı?

batuhanxx123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
0
Dün güncellemeyi yaptım pişman oldum resmen. Cihazın tepkimeleri geç oluyor. Uygulamaya girip çıkarken geçiş yaparken sanki kasıntılı gibi hissettirebiliyor. Sıfırlama yapsak çözüm olur mu çözüm bulan var mı?
bendede oluyor boş günümde cihaza hard reset atıcam

SlasherKuriboh57

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
0
Pil ömrü eski sürüme göre iyileşmiş, eski sürümde 5 saat ekran süresi alıyordum şuan 6 buçuk.

Bugraozkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
13
Telefonu mahvettiler gece kapalı şarja takmıştım sabah 100 olmuş sarjdan cikardım açtım 98e düşmüş direkt ve 90a kadar 2 dakikada filan iniyor

scorpion2406

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 8
Konular
7

Ben fabrika ayarlarına döndüm ama arayüzdeki yavaşlamalar düzelmedi bazı uygulamalarda da takılmalar devam ediyor malesef.

slycuk

Usta Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selcuk
Cihazım
mi4 lte cu
Konular
13
yükleyen arkadaşlar neler gelmiş peki bunları söyleseniz ya örneğin bölge türkçede yüz tanıma geldimi ya da başka özellikler

TheRick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
yükleyen arkadaşlar neler gelmiş peki bunları söyleseniz ya örneğin bölge türkçede yüz tanıma geldimi ya da başka özellikler
Hiçbir şey gelmedi. Klavyede emojiler çoğalmış. Güvenlik açısından görülmeyen şeyler var onlar gelmiş. Mesela sistem güvenlik yaması ayrılmış Google kendi güncelleyecek. Xiaomi güncellemesi gerekmeyecek bunun için. Ayrıca uygulama konum kullanmak istediğinde sadece uygulamayı çalıştırırken kullan seçeneği gelmiş. Android 10 güvenliğe odaklanmış görsel bir şey görmedim. Yüz tanıma hâlâ Türkiye'ye kapalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt