Soru Mi8 Lite Şebeke Problemleri

Ugur1903

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
1
Merhabalar,

Mi 8 Lite almadan önce forumda ki sorunlarına bakayım dedim ve bir çok konuyu okudum,

Forumda mi 8 Lite için açılan sorunların en can sıkıcısı şebeke sorunu ve internet bağlantısının kopmaları olarak göze çarpıyor.

Acaba bütün bu ufak tefek sorunlarla birlikte şebeke problemlerin de olmasıyla gine de mi 8 lite alınır mı. Alınmasını tavsiye eder misiniz ?

Teşekkürler şimdiden.

Leon25

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Leon25
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
0
Ben kasım ayında Mi 8 Lite aldım ilk ay hiç bir sorun yoktu ancak sonradan gelen güncelleme sonucunda (10.2.2 ) telefonda mobil internete bağlanırken sürekli bağlantı hatası veriyor. Defalarca internet bağlantısını açıp kapatınca geliyor tekrar internet. Ben çok anlamam telefonlardan bunun çözümü nedir bilen varmı? Anladığım kadarı ile bu sorun ya güncellemeyi geri almakla çöüzlecek (Nasıl alınacak? Alınabilirmi?) Yada yeni güncelleme gelince çöüzlecek. Bu sorunla ilgili olarak yardımcı olacak birileri varmı)

Oyla:

Plasebo01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Savaş
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
2
Arkadaşlar halen bu sorunu yaşayan birileri varsa diye bilgilendirme amaçlı yazıyorum. Ben de (10.2.2) güncellemesi ile mobil internet sorunu yaşayanlardan biriydim. Ayarlar-Sim kartlar&mobil ağlar- En üstte VODAFONE TR yazan yere girip- Erişim noktası adları- Vodafone interneti seçin ve bir süre bekledikten sonra internetin geldiğini görebilirsiniz.

Ben bu şekilde çözdüm. Belki başkalarına da faydası olur.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

i3rahim45

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim
Cihazım
mi 8 lite
Konular
0
Az önce aldım cihazı. Miui 9 ile açıldı. Migros'tan aldım. 10.2.2 sürümüne güncelleyip güncellememek konusunda kararsızım. Miui 10 ile açılsaydı güncellemeyi düşünmüyordum ancak şimdi kafam karıştı.
kesinlikle guncellemeyin sorun zaten 10.2.2 de basliyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ayrica oyunlarda sorun yasayanlar icin benim telefonum 1.4g nin az cektigi yerlerde ping sorulari yasatiyor yani 4 cizgi cekrrken herhangi bir sorun yok 2.telefonu ses tuslari yukariya gelecek sekilde tutunca cok daha fazla oluyor tuslar asagiya gelecek sekilde tutarsam normale donuyor sacma ama belki sizede yarari olur

Son düzenleme:
Oyla:

i3rahim45

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim
Cihazım
mi 8 lite
Konular
0
ayrica aramaya girip *#*#4636#*#* yaparak telefon bilgileri menusunden tercih edilen ag turu nu lte/td-scdma/wcdma yapinca benim cekim gucum biraz artti denemenizde fayda var hattim turkcell

Oyla:

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
kesinlikle guncellemeyin sorun zaten 10.2.2 de basliyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ayrica oyunlarda sorun yasayanlar icin benim telefonum 1.4g nin az cektigi yerlerde ping sorulari yasatiyor yani 4 cizgi cekrrken herhangi bir sorun yok 2.telefonu ses tuslari yukariya gelecek sekilde tutunca cok daha fazla oluyor tuslar asagiya gelecek sekilde tutarsam normale donuyor sacma ama belki sizede yarari olur
Hocam kaç ay geçti üstünden yahu. Xiaomi.eu kullanıyorum, sıkıntı yok.

Oyla:

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Aylardır kullanıyorum sıkıntı yoktu şuan şebeke gitti gelmiyor imei atılı cihaz arkadaşlar sorun ne olabilir bilginiz var mı

Oyla:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Aylardır kullanıyorum sıkıntı yoktu şuan şebeke gitti gelmiyor imei atılı cihaz arkadaşlar sorun ne olabilir bilginiz var mı
İmei uçmuş olabilir. *#06# tuşlayarak kontrol eder misiniz?

Oyla:

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Hocam baktım imeide sıkıntı gözükmüyor hiçbir şey anlamadım şuan güncelleme yapıcam cihaza 2 3 aydır güncelleme yapmıyordum

Oyla:

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Hala aynı hocam güncelleme de yapamadım twrpden flaşladım fakat error veriyor telefon öylece duruyor bir öneriniz var ne yapacağımı bilmiyorum

Oyla:
Üst Alt