Soru Mi8 Lite Şebeke Problemleri

Ugur1903

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
1
Merhabalar,

Mi 8 Lite almadan önce forumda ki sorunlarına bakayım dedim ve bir çok konuyu okudum,

Forumda mi 8 Lite için açılan sorunların en can sıkıcısı şebeke sorunu ve internet bağlantısının kopmaları olarak göze çarpıyor.

Acaba bütün bu ufak tefek sorunlarla birlikte şebeke problemlerin de olmasıyla gine de mi 8 lite alınır mı. Alınmasını tavsiye eder misiniz ?

Teşekkürler şimdiden.

Ugur1903

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
1
Bence cihazi mutlaka stable surum kullanicilari icin guncellemek en dogrusu. Developer kullananlar guncellemeyebilirler.
Stable den kastınız normal kullanıcılar mı ? Miui 9 la gelmesi kötü olmuş mecbur alınca güncelleyecegiz demekki :)

Oyla:

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17
Az önce aldım cihazı. Miui 9 ile açıldı. Migros'tan aldım. 10.2.2 sürümüne güncelleyip güncellememek konusunda kararsızım. Miui 10 ile açılsaydı güncellemeyi düşünmüyordum ancak şimdi kafam karıştı.
Ekran süresini test etme imkanınız oldu mu :)

Oyla:

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17
9 saat civarı ekran süresi alıyorum hocam. Yeniden rom yüklemesi yapmanız faydalı olabilir.
Betaya geçtim ben yine Miui10 ama durumlar yine fena bende :) 9 saat çok iyi. Uygulamalar yüklediniz mi peki? Bende 50 civarı uygulama var sanırım bundan da oluyor olabilir

Oyla:

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Betaya geçtim ben yine Miui10 ama durumlar yine fena bende :) 9 saat çok iyi. Uygulamalar yüklediniz mi peki? Bende 50 civarı uygulama var sanırım bundan da oluyor olabilir
Yükledim tabi ki. Sizdeki bir uygulama fazla pili kullanıyor da olabilir. Ben beta sürümünü indirdim ama nasıl kuruyoruz hocam ?

Oyla:

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17
Yükledim tabi ki. Sizdeki bir uygulama fazla pili kullanıyor da olabilir. Ben beta sürümünü indirdim ama nasıl kuruyoruz hocam ?
Sistem güncellemeye girip sağ üstteki üç noktaya basın oradan güncelleme paketi seçin kısmı var oraya tıklayıp indirdiginiz zip dosyasını seçiyorsunuz bu kadar

Oyla:

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Sistem güncellemeye girip sağ üstteki üç noktaya basın oradan güncelleme paketi seçin kısmı var oraya tıklayıp indirdiginiz zip dosyasını seçiyorsunuz bu kadar
Bende güncelleme paketi seçme kısmı yok hocam.

Oyla:

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17
Bende güncelleme paketi seçme kısmı yok hocam.
Sistem güncellemeye basın bende şuan miui 10 olduğu için orada 10 fotoğrafı çıkıyor. Sizde 9 çıkıyorsa oraya 9-10 kere tıklayın o zaman aktif oluyor

Oyla:
Üst Alt