Satış Mi8 Lite 6/128 Telefonumu Satma İsteği

slexiaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin Yılmaz
Cihazım
iPhone SE 2020
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Aslında hiç öyle bir şey yok cihazı düşürmedim zaten sadece gidip salak gibi tırtıklı yere bıraktım bir kaç kez fark etmeden bi baktım hafiften çizilmiş yoksa donanımsal bir şey yok olsa satmam zaten potansiyel dolandırıcılıktırdan ne farkı var onun, cihazı ben alırım diye varsa onu göz önünde bulundursun cihaz hiç düşmedi zaten kamera camı gibi kritik bir noktası sağlam kablosunda şarjında hiç

Hocam 1350'ye falan satın o zaman. Letgoya falan koyarsınız.
Bakalım hocam burada almak isteyen çıkar diye açtık o süre zarfında letgoyada koyarım zaten ne olur ne olmaz.

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Aslında hiç öyle bir şey yok cihazı düşürmedim zaten sadece gidip salak gibi tırtıklı yere bıraktım bir kaç kez fark etmeden bi baktım hafiften çizilmiş yoksa donanımsal bir şey yok olsa satmam zaten potansiyel dolandırıcılıktırdan ne farkı var onun, cihazı ben alırım diye varsa onu göz önünde bulundursun cihaz hiç düşmedi zaten kamera camı gibi kritik bir noktası sağlam kablosunda şarjında hiç

Bakalım hocam burada almak isteyen çıkar diye açtık o süre zarfında letgoyada koyarım zaten ne olur ne olmaz.

Tabi ki hocam ben sadece alıcı gözünden söylemek istedim, cepporttan aldıysanız satma şansınız daha yüksek, olur da letgo ve ya sahibindende satışa koyarsanız, kesinlikle belirtin.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Konunuzu uygun yere taşıdım. Forum Kuralları gereği, ilk mesajınıza telefonunuza ait görselleri ve fiyat bilgisini eklemeyi unutmayın hocam.
İyi satışlar.

slexiaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin Yılmaz
Cihazım
iPhone SE 2020
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Çok sağolun hocam, kesin olarak bir karar vereyim resim eklerim zaten şimdilik konu kalsın ilgiyi görmek istedim o yüzden eklerim mutlaka resim.

Son düzenleme:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
*İşiniz garantiye düştüğünde; hangi firmanın daha güzel iş yapmadığını yaşayarak tecrübe etmezsiniz umarım... Çünkü; Xiaomi'de garanti ve ona verilen para hikaye maalesef.

*Telefonun piyasasını bilmiyorum ama bakıldığında; sıfır olarak 2400 liraya da var, 1750 liraya da var (6/128) Çizik dediğin şey çatlak değilse 1400-1500 lira bandında etmesi lazım ama mal müşteriye satılır, alıcısını bulmak gerekir. Eğer çatlak varsa, o fiyatları görmesi imkansız, ekranı değiştirsen zaten orijinal ekran yok piyasada...

Neyse;
Yerinde olsam, kullanmaya devam ederim. Durduk yere ortalama bir telefon parası zarar etmeye gerek yok. ;)

* * *

İlgiyi görmek isterim derken, neyi kast ettiğini anlayamadım ama benim düşündüğüm şey ise kafandaki düşünce, Xiaomi kullanıcısı o ilgiyi göstermez ki, göstermemiş ve 1000 liralara ancak satarsın demiş... ;)

slexiaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin Yılmaz
Cihazım
iPhone SE 2020
Meslek
Öğrenci
Konular
10
*İşiniz garantiye düştüğünde; hangi firmanın daha güzel iş yapmadığını yaşayarak tecrübe etmezsiniz umarım... Çünkü; Xiaomi'de garanti ve ona verilen para hikaye maalesef.

*Telefonun piyasasını bilmiyorum ama bakıldığında; sıfır olarak 2400 liraya da var, 1750 liraya da var (6/128) Çizik dediğin şey çatlak değilse 1400-1500 lira bandında etmesi lazım ama mal müşteriye satılır, alıcısını bulmak gerekir. Eğer çatlak varsa, o fiyatları görmesi imkansız, ekranı değiştirsen zaten orijinal ekran yok piyasada...

Neyse;
Yerinde olsam, kullanmaya devam ederim. Durduk yere ortalama bir telefon parası zarar etmeye gerek yok. ;)

* * *

İlgiyi görmek isterim derken, neyi kast ettiğini anlayamadım ama benim düşündüğüm şey ise kafandaki düşünce, Xiaomi kullanıcısı o ilgiyi göstermez ki, göstermemiş ve 1000 liralara ancak satarsın demiş... ;)

Çatlak değil bu 1, 2.si ilgiyi görmekten kastım şu mi8 lite gibi bir cihazı 2.el olarak forumda almak isteyen var mı diye baktım zaten şu an satmayı düşünmüyorum sadece fikir aldım bu konu burada dursun satmak istediğimde resim koyucam ve satacağım.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130

Neyse;

Kesinlikle katılıyorum hocam.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DonVito

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erol
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
2
800-1000 diyen arkadaşlar da cidden abartmışlar. Telefonun sıfır delta garantilisi bile 1800-1900lerden baslıyor şu an. Forumda mi8 lite ilanlarına baktım da, adam ikinci el telefonu sıfır fiyatından daha pahalıya satıyor. Böyle insanlara söylenecek çok şey var ama hangisiyle uğraşacaksın. Bu arkadaşımız ise gayet güzel şekilde fiyatı nedir diye sormuş nezaketen. Şimdi bu arkadaşımız gelip 1500 lira fiyat yazsa kimse çıkıp çok demez, müşterisini bulur satar da. Ama nezaketen sorduğu için 800 lira denmesi hoş değil. Bence böyle yapmamız etik olmuyor.

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
800-1000 diyen arkadaşlar da cidden abartmışlar. Telefonun sıfır delta garantilisi bile 1800-1900lerden baslıyor şu an. Forumda mi8 lite ilanlarına baktım da, adam ikinci el telefonu sıfır fiyatından daha pahalıya satıyor. Böyle insanlara söylenecek çok şey var ama hangisiyle uğraşacaksın. Bu arkadaşımız ise gayet güzel şekilde fiyatı nedir diye sormuş nezaketen. Şimdi bu arkadaşımız gelip 1500 lira fiyat yazsa kimse çıkıp çok demez, müşterisini bulur satar da. Ama nezaketen sorduğu için 800 lira denmesi hoş değil. Bence böyle yapmamız etik olmuyor.

Adına faturalı 1200 liraya bırakan var, 2000 lira mi8 lite ikinci el alana kadar mi 8 ikinci el bulur alırsın, mantıklı düşünün, o 2000'e yakın para yazanlar zamanla rakamı düşürmek zorunda kalacak.

DonVito

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erol
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
2
Adına faturalı 1200 liraya bırakan var, 2000 lira mi8 lite ikinci el alana kadar mi 8 ikinci el bulur alırsın, mantıklı düşünün, o 2000'e yakın para yazanlar zamanla rakamı düşürmek zorunda kalacak.
Hocam elbette ki vardır bulunur. Ama benim demek istediğim arkadaş sormuş bilmiyormuş gibi, diğer arkadaşlarımda ederi 800-1000 demiş. Hayır bu telefonun ederi 800-1000 değil kesinlikle. Soran arkadaş sanki bilmiyor mu ederinin ne olduğunu az çok, ne gerek var bu kadar fiyatı öldürmeye. Eğer ederi 1000 ise bu arkadaş 1500 lira yazsa telefona sizin gelip çok pahalı demeniz gerekir. Ama der misiniz, demezsiniz çünkü ederi 1000 lira değil. Benim bahsettiğim konu buydu. İyi forumlar :)

Üst Alt