Yardım MI8 Hat Gitti Ve Telefon Dondu

postit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FATMA
Cihazım
Mİ 8
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Beta 11.0.3
Telefon Modeli
Mi8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar normal mesajlasirken bir anda sebeke ve WiFi gitti telefon dondu ardindan kapanip acilmaya basladi ne yapabilirim??

postit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FATMA
Cihazım
Mİ 8
Konular
2
Büyük ihtimalle ondan kaynaklı bendede benzer durumlar var android 9 da bu sıkıntılar yoktu
bir anda gitti ve gece boyu açılıp kapanma devam etti. en kötüsü de şebeke ve wifi çalışmıyor ne yapabilirim peki bilginiz var mı?

Oyla:

Ferhat07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Mi8 lite
Konular
51
bir anda gitti ve gece boyu açılıp kapanma devam etti. en kötüsü de şebeke ve wifi çalışmıyor ne yapabilirim peki bilginiz var mı?

Hard reset yapın ses açma tuşu ile güç tuşuna aynı anda basın çıkan menüde wipedata ordan wipe yi seçin işlemi yapmadan önce yedek almayı unutmayın herşey silinecektir ama sizde bootlader kilidi sıkıntısı var siz fabrika ayarlarından yedekle ve sıfırla yapın bende yapacağım birazdan

Oyla:

postit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FATMA
Cihazım
Mİ 8
Konular
2
Hard reset yapın ses açma tuşu ile güç tuşuna aynı anda basın çıkan menüde wipedata ordan wipe yi seçin işlemi yapmadan önce yedek almayı unutmayın herşey silinecektir ama sizde bootlader kadar kilidi sıkıntısı var siz fabrika ayararindan yedekle ve sıfırla yapın bende yapacağım birazdan
wipe ladım hocam, evet ksıa bir süre düzeldi fakat aynı sorun sık aralıklarla devam ediyor. miflash uygulaması ile flashlamam tavsiye edildi fakat orada da "Hocam Flash a bastığım zaman "Belirtilmemiş hata(0xfffffffff: )" veya "sistem belirtilen dosyayı bulamıyor" uyarısı alıyorum " böyle bir durum oluştu

Oyla:

Ferhat07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Mi8 lite
Konular
51
Hard reset yapın ses açma tuşu ile güç tuşuna aynı anda basın çıkan menüde wipedata ordan wipe yi seçin işlemi yapmadan önce yedek almayı unutmayın herşey silinecektir ama sizde bootlader kilidi sıkıntısı var siz fabrika ayarlarından yedekle ve sıfırla yapın bende yapacağım birazdan

Hattını çıkartıp takmayı denermisin hocam
wipe ladım hocam, evet ksıa bir süre düzeldi fakat aynı sorun sık aralıklarla devam ediyor. miflash uygulaması ile flashlamam tavsiye edildi fakat orada da "Hocam Flash a bastığım zaman "Belirtilmemiş hata(0xfffffffff: )" veya "sistem belirtilen dosyayı bulamıyor" uyarısı alıyorum " böyle bir durum oluştu

Hattı çıkartıp başka bir yere takmayı denermisin veya çıkart aynı yere tekrar takmayı deneyin hocam

Oyla:

postit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FATMA
Cihazım
Mİ 8
Konular
2
Hattını çıkartıp takmayı denermisin hocam

Hattı çıkartıp başka bir yere takmayı denermisin veya çıkart aynı yere tekrar takmayı deneyin hocam
kartı bir başka mi8 e taktım çalışıyor, kart ile ilgili bir problem yok. Sorun yaşadığım cihaza bir başka kart taktım onda da aynı sorunlar yaşandı. sim2 kısmına taktım, durum yine değişmedi. Hatta artık telefonum kendi kendine kapanıp açılıyor

Oyla:

Ferhat07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Mi8 lite
Konular
51
kartı bir başka mi8 e taktım çalışıyor, kart ile ilgili bir problem yok. Sorun yaşadığım cihaza bir başka kart taktım onda da aynı sorunlar yaşandı. sim2 kısmına taktım, durum yine değişmedi. Hatta artık telefonum kendi kendine kapanıp açılıyor

Hocam kart ile ilgili sorun ayrı birşey telefonun açılıp kapanması ayrı birşey hatla ilgili diyeceğim bilgim bu kadar
Telefonun açılıp kapanmasını ses açma tuşu ve güç tuşuna basılı tutarak reboot ve reboot to system deyince düzelmiyor mu denediniz mi ?

Oyla:
Üst Alt