Rehber Mi8 Genel Bilgiler

Realahmet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
6
hele kapalı alanda çok flu görüntüyü beyazlatıyor şaçma birşey oluyor açık alanda bir tık iyi ama ,google kamera gibi gece modunun olması gerektiği gibi çalışmıyor.
Hocam cihaz daha yeni sayilir. Guncelleme geldikce duzelir ins.

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Merhaba,
Linkten son versiyonu indirip kurabilirsiniz. İsmi : MGC_6.1.021_MI8_V2b_plus3.apk

Takilma donma gibi sorun yaparsa yazin ek ayarlarida yapalim.
Hocam linki bulamadim ben. Baglantiyi kopyalayinca arama yapiyor, bir siteye gitmiyor.

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Merhaba ilk mesajda link
gcam yukledim ayarlari yaptim fakat kendi kamera uygulamasi daha net cekiyor gibi geldi. Bir de gece modunda fotografi 20 saniyede falan cekti:( Daha once rootlu mi6da gcam cok cok iyi olmustu mi8de o farki goremedim, baska ayarlar mi yapmam gerekiyor acaba?

serkanelik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
mi13, mi8, mi6
Konular
6
Selamlar bende mi 6 dan mi 8 e gectim. Mi 8 cinden geldi ve china rom yuklu. Bl kilidi acmak icin dun basvuru yaptim ve bekliyorum su an icin. Cihaza pie guncellemesi geldi sanirim ama yuklemedim. Pie a guncellersem global rom atarken antirollback sorunu yasarmiyim sizce?mevcut durum ekli ss lerdeki gibi
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Sent from my MI 8 using Tapatalk

srdar35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serdar
Cihazım
mi8
Konular
3
mi 8 ile ilgili bende bir kac soru sorayim rom cesitliligi cok fazla eu su var cin i var globali var globalin globali rusu vs. benimki rus rom global yaziyor telfon beyaz renk kutusunda beyaz disinda bir renk unuttum simdi mi sitesinde dogrulama da kontrol ettim imei numarasi ile ona da orjinal degil dedi. otadan guncellemeleri aliyorum cok sukur bi arizasi sorunu sıkıntısı da yok

Realahmet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
6
gcam yukledim ayarlari yaptim fakat kendi kamera uygulamasi daha net cekiyor gibi geldi. Bir de gece modunda fotografi 20 saniyede falan cekti:( Daha once rootlu mi6da gcam cok cok iyi olmustu mi8de o farki goremedim, baska ayarlar mi yapmam gerekiyor acaba?
Merhaba,
İkisinde avantajlari ve dezavantajlari var. İkisinide kurun senaryoya gore avantajli olani kullanin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Selamlar bende mi 6 dan mi 8 e gectim. Mi 8 cinden geldi ve china rom yuklu. Bl kilidi acmak icin dun basvuru yaptim ve bekliyorum su an icin. Cihaza pie guncellemesi geldi sanirim ama yuklemedim. Pie a guncellersem global rom atarken antirollback sorunu yasarmiyim sizce?mevcut durum ekli ss lerdeki gibi

Selam,
Pie guncellemesini yapin otadan sorun olmaz. Bl kilidi acilinca istediniz romu kurariz

serkanelik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
mi13, mi8, mi6
Konular
6
Merhaba,
İkisinde avantajlari ve dezavantajlari var. İkisinide kurun senaryoya gore avantajli olani kullanin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Selam,
Pie guncellemesini yapin otadan sorun olmaz. Bl kilidi acilinca istediniz romu kurariz

Tesekkurler

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Arkadaşlar ses tuşuna bastığımız da açılan ayar kısmında ki ellerini yana açmış adam şeklinin olduğu ayar ne işe yarıyor.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt