Rehber Mi8 Genel Bilgiler

Realahmet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
6
Teşekkürler. Kurunca HDR+ Anroid 9 lazım gibi bişey yazdı. ARsticker e de tıkladığımda Durduruldu. Neyse global olarak yayınlanacak sanırım bunlar Google Camera ile.
Sanirim telefonda Oreo surumu yuklu ama Gcam Pie versiyonu indirmissiniz. 8.1 icin yazan surumu indirip kurarsaniz sorunsuz calisiyor.

Son düzenleme:

ozerongun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özer
Cihazım
mi 8
Konular
3
Elinize sağlık güzel bilgi olmuş ama keşke mi8 almadan önce bu forma girip okusaydım yaklaşık 3 4 gün oldu telefonu alalı ama daha açmadım bile hep hata ve kötü yanları var açamadım sadede global mi diye baktım "Congratulations! You can be assured the phone you have purchased is the official international version. " yazıyor iki hat içinde bende şimdi ik ipone var aktif olarak onları kulanıyorum birisi özel hattım birisi kurum hattı ilk telefnu az önce açtığımda iphoneden aktar diye bi yazı geliyor burdn tüm verilerimi aktarabiliyormuyum aceba yada iki telefonuda m8 e nasıl aktarabilirim formu baya okudum ama göremedim

bymcs

вчmcs
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MCS
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Elinize sağlık güzel bilgi olmuş ama keşke mi8 almadan önce bu forma girip okusaydım yaklaşık 3 4 gün oldu telefonu alalı ama daha açmadım bile hep hata ve kötü yanları var açamadım sadede global mi diye baktım "Congratulations! You can be assured the phone you have purchased is the official international version. " yazıyor iki hat içinde bende şimdi ik ipone var aktif olarak onları kulanıyorum birisi özel hattım birisi kurum hattı ilk telefnu az önce açtığımda iphoneden aktar diye bi yazı geliyor burdn tüm verilerimi aktarabiliyormuyum aceba yada iki telefonuda m8 e nasıl aktarabilirim formu baya okudum ama göremedim
Hangi bilgileri aktarmak istiyorsunuz?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

okanalpdogan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
okan
Cihazım
Xiaomi mix2
Meslek
Telefon satış pazarlama (Esnaf)
Konular
2
Hocam eline saglik guzel basarili olmus.
Gelistirici ayarlarindan kontrol ettigim de mi kilit acildi yaziyordu..
lakin ben rom root atmam orjinal uzerinde ne varsa sistem ne yollarsa onu kullanirim..
mi kilit bu durumda bana zararli olur mu.
geoistirici ayarlardan kapatabiliyormuyuz kapatirsam kaybim olur mu..
cok soru sordum ama yardimci olursaniz sevinirim

bymcs

вчmcs
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MCS
Cihazım
Mi 8
Konular
11
sadece numaralarımı ve whatsap görüşmlerimi aktarasam yeterli benim için
WhatsApp görüşmelerini aktaramazsınız ama Rehber Fotoğraflar Videolar gibi dosyaları Shareit SYNCit CLONEit gibi programlarla aktarabilirsiniz

Bu linkte tüm gerekli bilgiler var

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Realahmet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
6
Hocam eline saglik guzel basarili olmus.
Gelistirici ayarlarindan kontrol ettigim de mi kilit acildi yaziyordu..
lakin ben rom root atmam orjinal uzerinde ne varsa sistem ne yollarsa onu kullanirim..
mi kilit bu durumda bana zararli olur mu.
geoistirici ayarlardan kapatabiliyormuyuz kapatirsam kaybim olur mu..
cok soru sordum ama yardimci olursaniz sevinirim
Hocam gelistirici ayarlarindan kapatilmaz. Bunun icin miflash ile yeni rom kurarken clear all and lock secenegi var ama forumda bu sebebten cihazi brick olmus cok arkadasimiz var . Sadece yetkili edl kullanici adi ve sifresi ile cin gelistirici romu yuklerken tekrardan bootloader sorunsuz kilitlenebiliyor. Oda sizde olmadigina gore tavsiyem SAKIN bootloaderi kilitlemeye kalkmayin.
Su konuyu okumanizi oneririm. Link
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sadece numaralarımı ve whatsap görüşmlerimi aktarasam yeterli benim için

WazzapMigrator programinida deneyin.

Son düzenleme:

okanalpdogan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
okan
Cihazım
Xiaomi mix2
Meslek
Telefon satış pazarlama (Esnaf)
Konular
2
Hocam gelistirici ayarlarindan kapatilmaz. Bunun icin miflash ile yeni rom kurarken clear all and lock secenegi var ama forumda bu sebebten cihazi brick olmus cok arkadasimiz var . Sadece yetkili edl kullanici adi ve sifresi ile cin gelistirici romu yuklerken tekrardan bootloader sorunsuz kilitlenebiliyor. Oda sizde olmadigina gore tavsiyem SAKIN bootloaderi kilitlemeye kalkmayin.
Su konuyu okumanizi oneririm. Link
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

WazzapMigrator programinida deneyin.[/QUO

tesekkur ederim bilgi icin..
simdi ben bu cihaza hic bise yapmam sistem guncellemesi gelirse yuklerim yoksa ellemem cihaz kendiliginden brick olmaz dimi kullanabilirim sorunsuz

Realahmet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
6
Sanirim telefonda Oreo surumu yuklu ama Gcam Pie versiyonu indirmissiniz. 8.1 icin yazan surumu indirip kurarsaniz sorunsuz calisiyor.

Android 8.1 için son sürüm ( 27.11.2018 tarihli )

Üst Alt