Rehber Mi8 Genel Bilgiler

darkness_age

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
Samsung S7
Konular
4
Dostlar, mi 8 ve mi mix2s arasında kalsanız ve arada 400yl olsa (mi mix2s ucuz) hangisini alırsınız? Ön kamera kullanan birisiyim bu arada

suat6027

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
Mİ8
Meslek
Sınıf Öğretmeni
Konular
24
Mi mix 2s i bilmiyorum sma mi 8 tatmin eder

darkness_age

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
Samsung S7
Konular
4
Selam dostlar, Az önce bir mi8 aldım ve bende aranıza katıldım.

Bana ekranı tam kaplayan (yanlarda boşluklar olmayan ve sensöre sorun yaratmayan) bir ekran koruyucu ve ekran koruyucu ile uyumlu kılıf önerir misiniz?

Ben aranıza baya geç katıldığım için artık rahatlıkla aksesuar tavsiyesi alabilirim sizden :D

Edit: Spigen kılıf ile ekran koruyucu birbiriyle uyumlu mudur? Kılıf olarak spigen düşünüyorum ama ekran koruyucular uyumsuz yazanları gördüm. Birbiriyle uyumlu olan aksesuar önerecek Xiaomi severler arıyorum

JustGuilty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga Alp
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0

Bana ekranı tam kaplayan (yanlarda boşluklar olmayan ve sensöre sorun yaratmayan) bir ekran koruyucu ve ekran koruyucu ile uyumlu kılıf önerir misiniz?

Ben aranıza baya geç katıldığım için artık rahatlıkla aksesuar tavsiyesi alabilirim sizden :D

Edit: Spigen kılıf ile ekran koruyucu birbiriyle uyumlu mudur? Kılıf olarak spigen düşünüyorum ama ekran koruyucular uyumsuz yazanları gördüm. Birbiriyle uyumlu olan aksesuar önerecek Xiaomi severler arıyorum

Bu ekran koruyucuyu kullanıyorum. Ekranı tam kaplıyor, sensörleri engellemiyor. Görüntü kalitesi de gayet iyi. Tavsiye ederim.

Kılıf olarak da bunu kullanıyorum. Hem kaliteli hem de oldukça hafif. Şiddetle tavsiye ederim.

Son düzenleme:

darkness_age

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
Samsung S7
Konular
4

Bu set nasıl olur? Fiyat iyi gibi ama uyumlu olur mu? Sensörleri engeller mi acaba

tahaydin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Mi 8
Konular
15

Bu set nasıl olur? Fiyat iyi gibi ama uyumlu olur mu? Sensörleri engeller mi acaba
Spigen de sensörlerin çalışmadığını söyleyenler var ben de baseus kullanıyorum bu da engelledi ama hissiyatı ve leke tutmadığı için baseus kullanmaya devam ediyorum

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Realahmet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
6

Hayirli olsun, bu konuda ihtiyaciniza uygun bir model bulursunuz.

İnceleme - Mi 8 için kılıf ve ekran koruyucu...

darkness_age

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
Samsung S7
Konular
4
Spigen de sensörlerin çalışmadığını söyleyenler var ben de baseus kullanıyorum bu da engelledi ama hissiyatı ve leke tutmadığı için baseus kullanmaya devam ediyorum

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sensörlerin engellenmesi ne gibi soruna yol açıyor?

Bu ekran koruyucuyu kullanıyorum. Ekranı tam kaplıyor, sensörleri engellemiyor. Görüntü kalitesi de gayet iyi. Tavsiye ederim.

Kılıf olarak da bunu kullanıyorum. Hem kaliteli hem de oldukça hafif. Şiddetle tavsiye ederim.

Kılıf yerine spigen'in olanı alsam sorun yaratır mı?

Üst Alt