Yardım Mi8 ekran değişimi

Failunmechul

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
7.1.1
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
5
Forum merhabalar. Telefonun ekran kırıldı. Ekrani degistirmek istiyorum. Orjinal ekran ve temiz iscilik yapn onerebilceginiz bir yer var mıdır? Biraz hizli bir cozume ihtiyacim var bazi yerler 2 saat icerisinde islemi yapip teslim edebiliyor. Telefonum delta garantili. Aydinlatirsaniz sevinirim.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ameyt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
0
Aslinda direkt ekran degil, ekran kasa degisimi ile islem gerceklesiyor. Ekran piyasada a kalite olarak satiliyor. Fakat benim gittiğim serviste %100 orjinal malzeme oldugu belirtildi. Arkadaslar guvenilir ve samimi. Sorularınız veya endiseleriniz varsa cevap da veriyorlar. Internet sitelerindeki telefondan direkt ulasip cevap alabilirsiniz. Montajdan kaynakli bir sorun olursa yardımcı da oluyorlar. Benim titresimde montajdan sonra sorun oldu getirin duzeltebiliriz dediler. Ama benim gitmeye firsatim olamadigi için gidemedim. Ekranda herhangi bir sorunla da karsilasmadim. Gayet memnunum diyebilirim.

Merhaba, ekran değişiminden hala memnun musunuz? Aynı dertten mzudaribim şu an, nerede değiştirsem diye bakınıyorum, alıp kendim değiştirmek için beklemeye vaktim de yok. Sizin ekranda bir sorun var mı hala kullanıyor musunuz? Bir de gsmiletisim diye bir yer çıkıyor aramalarda orayı deneyen oldu mu hiç acaba?

Oyla:

Failunmechul

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
7.1.1
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
5
Merhaba, ekran değişiminden hala memnun musunuz? Aynı dertten mzudaribim şu an, nerede değiştirsem diye bakınıyorum, alıp kendim değiştirmek için beklemeye vaktim de yok. Sizin ekranda bir sorun var mı hala kullanıyor musunuz? Bir de gsmiletisim diye bir yer çıkıyor aramalarda orayı deneyen oldu mu hiç acaba?
Herhangi bir sorunum olmadı ve bir deneyim farkı da yasamadim. Gayet ekran performans yerinde herhangi bir ariza ile karşılaşmadim. Varsa endiseleriniz mutlaka irtibata geçin ve sorun. Bazen ürün ellerinde de olmayabiliyor.

Gsm iletisim ile irtibata o zaman gecmistim. Videolarini da takip ederim. Guzel isler yapiyorlar. Fakat ürünün orjinalinin olmadigi en iyi kalite malzeme kullandıklarını söylemişlerdi. Ama mutlaka yeniden bilgi alin.

Iki firmada isinizi cozebilir bence. Bu is biraz da sans işi.

Umarim sorunsuz halledersiniz siz de. Sonuç için bilgi verebilirseniz sevinirim.

Oyla:

ameyt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
0
Herhangi bir sorunum olmadı ve bir deneyim farkı da yasamadim. Gayet ekran performans yerinde herhangi bir ariza ile karşılaşmadim. Varsa endiseleriniz mutlaka irtibata geçin ve sorun. Bazen ürün ellerinde de olmayabiliyor.

Gsm iletisim ile irtibata o zaman gecmistim. Videolarini da takip ederim. Guzel isler yapiyorlar. Fakat ürünün orjinalinin olmadigi en iyi kalite malzeme kullandıklarını söylemişlerdi. Ama mutlaka yeniden bilgi alin.

Iki firmada isinizi cozebilir bence. Bu is biraz da sans işi.

Umarim sorunsuz halledersiniz siz de. Sonuç için bilgi verebilirseniz sevinirim.

Teşekkürler yanıtınız ve bilgilendirmeniz için. GSM iletişim ile görüşme şansım oldu WhatsApp üzerinden, orjinal ürün olduğunu söylediler. Xiaomiteknikservis le iletişime geçemedim bir türlü, soramadım o yüzden. Garantisi olan Ritzy teknik servis ile görüştüm onların fiyatı epey tuzlu geldiğinden tercih etmedim. Acaba Ritzy ile diğer firmaların taktıkları ekran aynı mıdır onu merak ettim.
Değişim sonrası ben de yazarım buraya bilgilendirme amaçlı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Son durum olarak;
Gsmİletisim , XiaomiTeknik ve Ritzy üçü de orjinal ürün kullandıklarını iletiyorlar, üçünü de teyit ettirdim. Ritzy ve XiaomiTeknik fiyatları birbirine çok yakınken, Gsmİletisim diğer iki firmanın yarı fiyatında.

Son düzenleme:
Oyla:

Failunmechul

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
7.1.1
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
5
Teşekkürler yanıtınız ve bilgilendirmeniz için. GSM iletişim ile görüşme şansım oldu WhatsApp üzerinden, orjinal ürün olduğunu söylediler. Xiaomiteknikservis le iletişime geçemedim bir türlü, soramadım o yüzden. Garantisi olan Ritzy teknik servis ile görüştüm onların fiyatı epey tuzlu geldiğinden tercih etmedim. Acaba Ritzy ile diğer firmaların taktıkları ekran aynı mıdır onu merak ettim.
Değişim sonrası ben de yazarım buraya bilgilendirme amaçlı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Son durum olarak;
Gsmİletisim , XiaomiTeknik ve Ritzy üçü de orjinal ürün kullandıklarını iletiyorlar, üçünü de teyit ettirdim. Ritzy ve XiaomiTeknik fiyatları birbirine çok yakınken, Gsmİletisim diğer iki firmanın yarı fiyatında.
Ben o tarihte 900 tl fiyat almistim pazarlik ederek 850 tl ye yaptirmistim. Çok Ucuz fiyattan cekinirim acikcasi. Eger orjinalligini belgelendirebiliyorsa ucuz olan firma yaptirabilirsiniz bence.

Oyla:

ameyt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
0
Ben o tarihte 900 tl fiyat almistim pazarlik ederek 850 tl ye yaptirmistim. Çok Ucuz fiyattan cekinirim acikcasi. Eger orjinalligini belgelendirebiliyorsa ucuz olan firma yaptirabilirsiniz bence.

Belgelendirebileceklerini sanmıyorum açıkçası, en nihayetinde Çin'den sipariş verilerek alınıyor hepsi. Orjinal denen ekranı da Xiaomi nin üretip sattığını düşünmüyorum aslında. Muhtemelen en kaliteli ekran o olduğundan orjinal muamelesi görüyordur. Çin ortamı malum, aynı ekranın üretildiği fabriklarda orjinal seviyede yan üretim de yapıyorlar. Arada 100-200 lira fark olduğu için Ritzy yi tercih edeceğim sanırım. Resmi olarak orijinal taktiğini iddia eden orası en nihayetinde.

Oyla:

sedaturetgen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Belgelendirebileceklerini sanmıyorum açıkçası, en nihayetinde Çin'den sipariş verilerek alınıyor hepsi. Orjinal denen ekranı da Xiaomi nin üretip sattığını düşünmüyorum aslında. Muhtemelen en kaliteli ekran o olduğundan orjinal muamelesi görüyordur. Çin ortamı malum, aynı ekranın üretildiği fabriklarda orjinal seviyede yan üretim de yapıyorlar. Arada 100-200 lira fark olduğu için Ritzy yi tercih edeceğim sanırım. Resmi olarak orijinal taktiğini iddia eden orası en nihayetinde.
Ritzy işçilikte 0. Ayrıca dolandırıcılıkta üstlerine yok. Bence hiç güvenmeyin o servise

Oyla:

EviLDoeR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi mi (
Meslek
Tekniker
Konular
1

merhabalar,

daha önce Sony marka telefonumun ekranını GSM İletişimde değiştirdim. ekran kesinlikle orjinal değil. çok kaliteli olduğunuda düşünmüyorum. 6 ay garanti veriyorlar ama ekran hemen çiziliyor. birde Sony telefonda arka kapak yapışkanı çok hassastı ve GSM iletişimin taktığı arka kapak 1-2 ay içinde düştü. bu yüzden beklentinizi çok yüksek tutmamanız iyi olur.

Oyla:

Erdem388

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Mi 8 Dün ekranım kırıldı. Dokunmatik çalışıyor ama ekran rengarenkti. Bugün sabah gsm iletişime İstanbula gittim (edirnede) 550 TL ye yoğunluktan dolayı 3 saatte taktılar. Ekran orijinal dediler. Şuan efirneye geldim telefon elimde ne dokunmatikte ne renklerde nede parlaklıkta bir fark var aynı önceki ekran gibi. Memnunum ilerleyen günlerde bir durum olursa buraya yazarım.

Oyla:

calderon61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismet
Cihazım
mi 8
Konular
38
Genpa birebir orjinal ekran mı takıyor. bu konuda tecrubeli olan var mı bilgi verebilir mi?

Oyla:

Kardanadam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
mi5
Konular
2
Merhaba, mi8 ön camın üst kısmı çatladı. Dokunmatikte problem yok. Ekranı değiştirmeden sadece üst camı değiştirebilir miyim?

Oyla:
Üst Alt