Rom Mi8 Android 9 (Pie) - MIUI 10.1 - China Stable MIUI V10.1.2.0.PEACNFI

MAAZC

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Bende 10,0,11 var halen ..bir süre daha beklersem otomatik olarak güncellemeyi alır sanırım :)

ibrahimseyda

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
mi 8
Meslek
eczacı
Konular
7
Merhaba pie sürümünü yükledim size fakat merak ettiğim konu 960 fps ağır çekim modunu acinca sürekli ekran yanıp videoyu çektikten sonrada yanıp sönmeye devam ediyor sizdede bu mevcut mu?
Suni ışıkta değil gün ışığında çekim yapın, bahsettiğiniz problem gerçekleşmeyecektir.

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Az önce mi 8e 10.1.1.0 güncellemesi yükledim hiçbir değişiklik yapmamışlar hala her şey aynı hatta ram aşırı tüketiyor kamera hala aynı nasıl güncelleme lan bu

Burakblack

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi8
Konular
0
Az önce mi 8e 10.1.1.0 güncellemesi yükledim hiçbir değişiklik yapmamışlar hala her şey aynı hatta ram aşırı tüketiyor kamera hala aynı nasıl güncelleme lan bu

yoo ram miktarı yüzde 35lere düştü benim. sizde bir yanlışlık var. bircok kişide de düştü yani. kamera 960 olayı geldi filan. sizde sorun var demekki

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Global benim telefon
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sizin olay 1.2 demi oluyor

anticlock

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
FIRAT
Cihazım
Mi 8
Konular
12
Merhaba arkadaşlar, Xiaomi Mi 8 telefonunu yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Şu an MIUI 10.1.1.0 kararlı sürüm kullanıyorum. Konuda paylaşılan güncellemeyi yüklemek istediğimde Güncelleme doğrulanamadı diye mesaj alıyorum. Sorun tam olarak nedir acaba ?

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Merhaba arkadaşlar, Xiaomi Mi 8 telefonunu yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Şu an MIUI 10.1.1.0 kararlı sürüm kullanıyorum. Konuda paylaşılan güncellemeyi yüklemek istediğimde Güncelleme doğrulanamadı diye mesaj alıyorum. Sorun tam olarak nedir acaba ?

China Stable mı Global stable mı kullanıyorsunuz? Global ise zaten yüklenmez, China ise dosyayı tekrar indirip deneyin lütfen. Yukarıda bir arkadaşın başına aynı şey gelmişti, tekrar indirince kurabildi.

anticlock

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
FIRAT
Cihazım
Mi 8
Konular
12
China Stable mı Global stable mı kullanıyorsunuz? Global ise zaten yüklenmez, China ise dosyayı tekrar indirip deneyin lütfen. Yukarıda bir arkadaşın başına aynı şey gelmişti, tekrar indirince kurabildi.
MIUI Global 10.1.1.0 kararlı sürüm yüklü. Amacım 960 fps ağır çekim moduna sahip olmak. Bu sadece China Stable de mi mevcut ? Eğer sadece China Stable de mevcut ise buna nasıl geçiş yapabilirim ? Hızlı cevap için teşekkürler.

Üst Alt