Rom MI6X EU Stabil Rom MIUI 12_V12.0.1.0.PDCCNXM_v12-9

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Xiaomi Mi 6x Eu stabil rom Türkçe

Dikkat : Öncelikle cihazınızda twrp kurulu olmalıdır. Şuradan kurulumu yapabilirsiniz. Mi 6x Twrp kurulumu

Kurulum :

* Xiaomi Eu romu u indirin ve dahili/SD Kart belleğe aktarın.
* Cihazınızı TWRP modun da başlatın.
* TWRP menüsünde, Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayın ve yerel hafıza hariç her şeyi silin.
* TWRP ana menüsüne dönün, Install üzerine dokunun ve Adım 1’de cihazınıza aktardığınız Xiaomi Eu Zip dosyasını seçin.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve reboot edin.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir

yunusgungor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
mi 6x
Konular
0
valla sayende telefonu kurtardım. çince olmustu google play yoktu anlatımınla hallettim çok şukur. Allah razı olsun

Yetkisiz Yetkili

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmet
Cihazım
Mi A2
Konular
1
Hocam, benim telefonum MiA2 idi. Onu daha önce Mi6x yapmıştım. Ama yüklediğim ROM çok donmaya başlayınca başka ROM ararken bunu buldum. Burdan bu ROM'u indirip kurdum. Hiç sorun olmadı. Gayet güzel oldu. 15-20 gün sonrasında bir gün telefon kapandı ve açılışda MIUI yazısının yazdığı kısımda takılı kaldı, bir türlü açılmadı. Bende twrp'den açıp wipe yaptım aynı ROM'u yükleyeyim dedi. Kaç kere denemedim hep hata verdi. Tamamen format attım, yine olmadı. 1-2 gün sonra bu ROM'u yeniden indirip denedim, şimdi oldu.
Bütün bunlar niye oluyor anlamıyorum, önceki indirdiğim linkte aynı yukarıdaki linkdeki ROM, şimdiki de aynı ROM, dosya boyutuna baktım KB'tına kadar aynı. Sorun nerden kaynaklandı? Normal çalışan telefon birden niye bozuldu? Sonra niye yüklenmedi? Daha sonra niye yüklendi?
Donanımsal bir sıkıntı mı var yoksa?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam, benim telefonum MiA2 idi. Onu daha önce Mi6x yapmıştım. Ama yüklediğim ROM çok donmaya başlayınca başka ROM ararken bunu buldum. Burdan bu ROM'u indirip kurdum. Hiç sorun olmadı. Gayet güzel oldu. 15-20 gün sonrasında bir gün telefon kapandı ve açılışda MIUI yazısının yazdığı kısımda takılı kaldı, bir türlü açılmadı. Bende twrp'den açıp wipe yaptım aynı ROM'u yükleyeyim dedi. Kaç kere denemedim hep hata verdi. Tamamen format attım, yine olmadı. 1-2 gün sonra bu ROM'u yeniden indirip denedim, şimdi oldu.
Bütün bunlar niye oluyor anlamıyorum, önceki indirdiğim linkte aynı yukarıdaki linkdeki ROM, şimdiki de aynı ROM, dosya boyutuna baktım KB'tına kadar aynı. Sorun nerden kaynaklandı? Normal çalışan telefon birden niye bozuldu? Sonra niye yüklenmedi? Daha sonra niye yüklendi?
Donanımsal bir sıkıntı mı var yoksa?
Eşim hala aynı romu kullanıyor ve yazdığınız sorunlar ile hiç karşılaşmadık. Kullandığınız bir mod, eklenti veya uygulama buna sebep olabilir diye düşünüyorum hocam. Birde sıcaklık değerleri normal mi kontrol edin isterseniz.

Üst Alt