Soru Mİ6 Yaşadığınız Sorunlar

• Konbuyu başlatan msy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 45
  • Görüntüleme 13K

msy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Konular
13
Arkadaşlar hepinizin bildiği üzere forumda Mİ6 ile ilgili sorunları olan arkadaşlar var. Bende Mİ6 alacağım bu yüzden Mİ6 kullanan arkadaşlardan ricam ne tür sorunlarınız var bildirim gelmeme vs. gibi sorunlar yaşıyormusunuz kullandığınız romla birlikte cevap verirseniz iyi olur.

Neynawa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Arkadaşlar ben yaklaşık 3 aydır seramik kasa mi6 kullanıyorum. global rom yüklü. daha önce iphone 6 vardı. mi6 dan sonra iphonu bi daha elime almadım ve artık xiaomi den başka telefon kullanacağımı sanmıyorum. mi6 gerçekten efsane bi telefon. şimdiye kadar hiç bir problem yaşamadım. mi6 gerçekten parasının hakkını fazlasıyla veren bi telefon bence.

Oyla:

Neynawa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Arkadaşlar ben yaklaşık 3 aydır seramik kasa mi6 kullanıyorum. global rom yüklü. daha önce iphone 6 vardı. mi6 dan sonra iphonu bi daha elime almadım ve artık xiaomi den başka telefon kullanacağımı sanmıyorum. mi6 gerçekten efsane bi telefon. şimdiye kadar hiç bir problem yaşamadım. mi6 gerçekten parasının hakkını fazlasıyla veren bi telefon bence.

Oyla:

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
bende mi 5s i satıp mi6 aldım bir sorunla karşılaşmadım gayet stabil tavsiye ederim bu 3. xiaomim ve şunu söyleyebilirim bağımlılık yapıyor

Oyla:

Sabotage34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Merhaba
Yaklaşık 1.5 aydır mi6 kullanıyorum , ben bir sorun yaşamadım.Tarayıcını değiştirmeyi deneyebilirsin.Hava durumunu açarken bilinmeyen hatayla otomatik mi kapatıyor ?
Kusura bakmayın biraz geç oldu. Cihaza global rom attıktan sonra tarayıcı ve diğer uygulamalar kendiliğinden kapanmaya başlamıştı. Sorun tam olarak çözüldü. Global rom yükleyip cihaz açıldıktan sonra bazı Çin uygulamaları cihazın içinde kalıyor. Yani cihaz hem Çin hem de Global rom arasında kalıyor. Çözümü için global romu yükleyip cihaz açıldıktan sonra ayarlardan tekrar cihazı sıfırla dediğinizde tamamen global versiyon oluyor cihaz. Herhangi bir sorun yaşamadım daha sonrasında.. İlginiz için teşekkürler.

Oyla:

Sabotage34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Merhaba
Yaklaşık 1.5 aydır mi6 kullanıyorum , ben bir sorun yaşamadım.Tarayıcını değiştirmeyi deneyebilirsin.Hava durumunu açarken bilinmeyen hatayla otomatik mi kapatıyor ?
Kusura bakmayın biraz geç oldu. Cihaza global rom attıktan sonra tarayıcı ve diğer uygulamalar kendiliğinden kapanmaya başlamıştı. Sorun tam olarak çözüldü. Global rom yükleyip cihaz açıldıktan sonra bazı Çin uygulamaları cihazın içinde kalıyor. Yani cihaz hem Çin hem de Global rom arasında kalıyor. Çözümü için global romu yükleyip cihaz açıldıktan sonra ayarlardan tekrar cihazı sıfırla dediğinizde tamamen global versiyon oluyor cihaz. Herhangi bir sorun yaşamadım daha sonrasında.. İlginiz için teşekkürler.

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36

Mı flash varken böyle şeyleri dert etmeyin mı flash ile temiz kurulum yapın

Oyla:

Admin

Elit Üye
Elit Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Admin
Cihazım
Mi5 Pro
Meslek
Prof.
Konular
6
Konu onaylandı

Oyla:

erayozkan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eray
Cihazım
Xıaomı mı6
Konular
0
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır mi6 kullanıyorum telefon ile arama yaptığım zaman ekran hemen kararıyor birde çift tıklama özelliğini aktif ettim çift tıkladığım zaman ekran 1sn açılıyor sonra hemen kapanıyor sizce sorun nedir (mıuı 9.0.2.)

Oyla:
Üst Alt