Soru mi6 unlock 72 saat bekleme sorunu nasıl aşılır?

• Konbuyu başlatan map
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 29
  • Görüntüleme 7K

map

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
samsung
Konular
22
merhaba. bikaç gün önce mi6 seramik kasa cihazım geldi. cihaz çince ve ingilizce. bizde eu rom yükleyerek türkçeye cevirmek istedik. ama daha ilk adımda unlock işleminde hata yaptık sanırım. ve 72 saat beklememiz gerektiği yazıyor. bu sorunu beklemeden aşmamızın bir yolu varmı? ve bundan sonraki adımlarda yine böyle sorunlarla karsışırmıyız?

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Bildiğim kadarıyla hata yapmadınız Xiaomi mi6 ile yeni bir uygulama başlattı unlock işlemi sonrası 72 saat beklemek gerekiyor.Ama üstadlar bu konuda daha detaylı bilgi verecektir size.

Oyla:

map

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
samsung
Konular
22
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bildiğim kadarıyla hata yapmadınız Xiaomi mi6 ile yeni bir uygulama başlattı unlock işlemi sonrası 72 saat beklemek gerekiyor.Ama üstadlar bu konuda daha detaylı bilgi verecektir size.
açıkcası ilk defa böyle bir cihaz aldım hiç bilğim yok. umarım daha fazla sıkıntı yaşamadan türkçeye çevirebiliriz.

Oyla:

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Merak etmeyin Türkçe yüklendikten sonra sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum ufak sorunlar olsa da burada tüm sorunlarınıza çare olacak ustalarımız var gönlünüz rahat olsun.Bu arada cihazınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Oyla:

altunkeser

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
atilla
Cihazım
mi mix
Konular
2
Bende de fake rom yüklü.. Bundan rahatsız olduğum için orijinal Çin romunu bile yükliyemiyorum.. Büyük sıkıntı benim için

Oyla:

map

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
samsung
Konular
22
Merak etmeyin Türkçe yüklendikten sonra sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum ufak sorunlar olsa da burada tüm sorunlarınıza çare olacak ustalarımız var gönlünüz rahat olsun.Bu arada cihazınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.
teşekkür ederim umarım memnun kalırımda tavsiyelerimide yazarım.

Oyla:

ismail863

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
redmi note 2
Konular
43
selam bende mi5s var ve bende bunda 72 saat yazan yere bi yaklasik 30 saatte acildi ama unlock v2.2 de halen kalan zamani yaziyordu ve ben bunu v1.1 ile 72 saatten once acildi sizde bi deneyin hocam 1.1 versiyonu

Oyla:

F.Molla

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Unlock başvurusu 10 gün içinde cevaplanır dendi ve yaklaşık 7 saatte onayladı. Unlock dosyasını indirdim. Kurulumu sırasıyla devam ettirirken "çok erken, 65 saat daha bekleyin" yazısıyla karşılaştım. Sonra forumda bu başlığa rastladım. Çözümü var mı ? Beklemeden kurulum yapabilir miyiz yoksa beklemek şart mı ?

Oyla:

map

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
samsung
Konular
22
bu konuyla ilğili bilği sahibi üstadlar yardım ederse çok sevinirim. en azından 72 saatlik süreçten sonraki aşamalar hakında yol gösterirlerse cok memnun olurum.

Oyla:

F.Molla

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
bu konuyla ilğili bilği sahibi üstadlar yardım ederse çok sevinirim. en azından 72 saatlik süreçten sonraki aşamalar hakında yol gösterirlerse cok memnun olurum.
https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi5-unlock-videolu-anlatim.5448/ burda detaylı bir anlatım var dostum. Resimlerle ve video ile de desteklenmiş. Tavsiye ederim ama şöyle bir dip not vermem gerekir ki Mi6 için Xiaomi nin şuan yayımladığı bir global rom yok. Yani indirdiğin romlar gayri resmi olarak telefonuna indirmiş olursun. Aklında bulunsun.

Oyla:
Üst Alt