Yardım MI6 rom değiştirememe

koraygundogdu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KORAY
Cihazım
note pro
Konular
9
Merhaba dostlar uzun yıllardır severek miui kullanıyorum. şu an mi6 kullanmaktayım ama ilginç bir durum yaşıyorum. miflash ile global rom kurdum cihaza ardından 3.1.1.1 twrp kurdum fakat ne hikmetse twrp üzerinden eudaki romlara geçiş yapmak istediğimde romu kuruyorum mi logosu ve altta ... şeklinde devam ediyor. bunun sebebi nedir? bir türlü kurulum ekranına varamadım yani rom kurmayı biliyorum hep denediğim bir yoldu bu fakat çok kafam karıştı =) bi anlam veremedim konu açmayı uygun gördüm.

itamturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adım
Cihazım
LG
Konular
0
TWRP olarak şu linktekini indirdim

(TWRPfor sagit v2 olarak geçiyor)

sonrasında Format Data vs diğer işlemleri yaptım olay düzeldi şuan miuiPro rom kullanıyorum tavsiye edebileceğiniz rom varsa denemek isterim.

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Sevindim hocam sorunu sonunda cozmenize. Link orada dursun, sorun yasayan arkadaslar bunu kullansinlar.

Epic romu tavsiye ederim hocam, sarji uzun gidiyor. 7.8.31 Sürümü en sorunsuz surum suanda bulursaniz onu deneyin. Epic romun avantaji sarji da uzun gidiyor cihazin, performansta cok iyi. Mi-Globe romu denemek istiyordum fakat firsat olmadi halen.

Miui Pro romun sarj tuketiminden memnun kalmadim, ufak tefek aksakliklarda denk geldi, fakat onun haricinde en ozellestirilebilen rom.

Oyla:
Üst Alt