Soru MI6 Piksel Kaybı (Servis Garanti Dışı Olma Durumu)

bolobolo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cantekin
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
11
Merhaba,

Kardeşimin telefonun ekranın ortasında renk kayması görünüyordu. Telefonu servise gönderdik, (Evo) Ekranda düşmeye bağlı olarak piksel kaybı var garanti dışı yaparız diyorlar. Telefonu herkes kadar düşürdüm öyle sert bir darbe almadı diyor. Kozmetik olarak da darbe görüntüsü yok.

Bu durumda bizim hakem heyeti vs şansımız olmaz mı? Tecrübe eden kimse var mı arkadaşlar?

Teşekkürler.

gazel90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Memur
Konular
8
Benim bildiğim ürünü alırken 15 gün iade hakkı tanınıyor keyfi olsa bile
Ama hayalet ekran sorunu 6,7 ay sonra baş göstermeye başladı. 15 gün içinde hiçbir şey belli olmuyor...

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Ama hayalet ekran sorunu 6,7 ay sonra baş göstermeye başladı. 15 gün içinde hiçbir şey belli olmuyor...

Diyorum ki lg panel olduğunu gördükten sonra

Oyla:

gazel90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Memur
Konular
8
Diyorum ki lg panel olduğunu gördükten sonra
Bilemedi kki kardeşim öylece kaldı işte. Pil problemi yapmıyorum ama garanti süresini pek fazla bir şey kalmadı o yüzden göndersem mi diye düşünüyorum

Oyla:

mustafahurma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Hurm
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
Bilemedi kki kardeşim öylece kaldı işte. Pil problemi yapmıyorum ama garanti süresini pek fazla bir şey kalmadı o yüzden göndersem mi diye düşünüyorum

Merhaba benim de mi 6 aynen dediğin gibi bir önceki ekranın gölgesini bir sonraki ekranda göstermeye başlayalı telefonu satın aldıktan sonra yaklaşık 8 9 ay sonra başladı. Ben de açıkçası pek problem etmemeye karar verdim önce kullanmaya alıştım aslına bakarsanız yukarıdaki arkadaşların da dediği gibi hep oymuş delta imiş bunlarla muhattap olmaktansa daha fazla sinir olmaktansa telefonu hayalet ekranda kullanmaya devam ederim. Benim için çok fazla problem değil yani yüzde on 15-20 civarında bir görüntü sızması var O nedenle pek tercih etmiyorum sizinki ne kadar fazla tabii bilmiyorum ama tercih sizin eğer çok fazla bir görüntü hüzmesi yoksa bence hiç göndermeyin o şekilde kullanmaya devam edin

Oyla:

gazel90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Memur
Konular
8
Merhaba benim de mi 6 aynen dediğin gibi bir önceki ekranın gölgesini bir sonraki ekranda göstermeye başlayalı telefonu satın aldıktan sonra yaklaşık 8 9 ay sonra başladı. Ben de açıkçası pek problem etmemeye karar verdim önce kullanmaya alıştım aslına bakarsanız yukarıdaki arkadaşların da dediği gibi hep oymuş delta imiş bunlarla muhattap olmaktansa daha fazla sinir olmaktansa telefonu hayalet ekranda kullanmaya devam ederim. Benim için çok fazla problem değil yani yüzde on 15-20 civarında bir görüntü sızması var O nedenle pek tercih etmiyorum sizinki ne kadar fazla tabii bilmiyorum ama tercih sizin eğer çok fazla bir görüntü hüzmesi yoksa bence hiç göndermeyin o şekilde kullanmaya devam edin

Aynen bende bu şekilde kullanmaya karar verdim kardeşim.Ghost olayını sorun etmiyorum artık.Sonra pirince gidelim derken elimizdeki bulgurdan da oluruz...

Oyla:
Üst Alt