Rom Mİ6 MIUI 10 18.11.3 GCam Destekli

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
1-2 saat uğraş sonucu çözdüm sorunu.
Aynı sıkıntıyı yaşayan/yaşayacak arkadaşlar için nasıl hallettiğimi paylaşıyorum:
Aşağıda paylaştığım iki dosyayı indirin birisi son sürüm twrp diğeri lazyflasher
İlk adım: Recovery modunda başlatın
İkinci adım: Wipe > Format Data > Yes
Üçüncü adım : Advanced Wipe > Dalvik , Cache , System, Data , Internal Storage Beşlisini seçin ve sağa kaydırın.
Dördüncü adım: Yeniden twrp modunda başlatın
Beşinci adım: Telefonunuzu bilgisayara bağlayın ve aşağıda verdiğim twrp linkinden indirdiğiniz dosyayı telefona atıp flashlayın.
Altıncı adım: Lazyflasher'i flashlayın.
Yedinci adım: Tekrar recovery modda başlatın ve romu flashlayın.
Adımların hepsini düzgün bir şekilde yaptıysanız twrp telefonu düzgün bir şekilde görüyor sıkıntı yaşamıyorsunuz.

Twrp 3.2.3 :
Geçmiş olsun hocam ;)
Bilgilendirme içinde teşekkür ederim bir çok arkadaşa yardımcı olacaktır.
İyi bayramlar :)

oyuzkaan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
shs
Cihazım
ajsh
Konular
6
Geçmiş olsun hocam ;)
Bilgilendirme içinde teşekkür ederim bir çok arkadaşa yardımcı olacaktır.
İyi bayramlar :)

hocam ben bir şey sormak istiyorum bu romu kullanıyorum her şey iyi güzel fakat ben stabile geçmek istiyorum 9.6 sürümünü internetten indirsem brick olur mu ben bu işleri pek anlamıyorum sürüm düşürmüş olur muyum?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
hocam ben bir şey sormak istiyorum bu romu kullanıyorum her şey iyi güzel fakat ben stabile geçmek istiyorum 9.6 sürümünü internetten indirsem brick olur mu ben bu işleri pek anlamıyorum sürüm düşürmüş olur muyum?
Geçebilirsiniz hocam sıkıntı yok. En sağlamı Mi Flash ile temiz kurulum yapabilirsiniz.

oyuzkaan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
shs
Cihazım
ajsh
Konular
6
Geçebilirsiniz hocam sıkıntı yok. En sağlamı Mi Flash ile temiz kurulum yapabilirsiniz.
hocam normal twrp üzerinden yaparsam da temiz bir kurulum olur mu ben flash bilmiyorum da çok kurcalamak istemiyorum acemiyim bu işlerde
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

fakat sagit diye bir dosya indiriyor bunu ben nasıl twrp üzerinden kurabilirim

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
hocam normal twrp üzerinden yaparsam da temiz bir kurulum olur mu ben flash bilmiyorum da çok kurcalamak istemiyorum acemiyim bu işlerde
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

fakat sagit diye bir dosya indiriyor bunu ben nasıl twrp üzerinden kurabilirim
Farketmez hocam ben en temiz yol olarak yazdım :) Zip uzantılı rom dosyasını indirip 4 wipe yapıp yükleyebilirsiniz.

sefa5454

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sefa
Cihazım
mi 6
Konular
1
Telefonda çekme sinyal sorunu çok yaşıyorum turkcell kullandığım halde benim yanımdaki farklı bi telefon türk telekom olsun daha iyi bi çekim gücü var bundan önce epic romu kullanıyodum şehir merkezinde bile telefonla arada çekmiyordu değiştirdim romu ama yine aynı sorunu yaşıyorum bide bu romu ilk yüklediğimde şarj süresi çok iyidi 4 5 gün sonra yine hızlı gitmeye başladı

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Telefonda çekme sinyal sorunu çok yaşıyorum turkcell kullandığım halde benim yanımdaki farklı bi telefon türk telekom olsun daha iyi bi çekim gücü var bundan önce epic romu kullanıyodum şehir merkezinde bile telefonla arada çekmiyordu değiştirdim romu ama yine aynı sorunu yaşıyorum bide bu romu ilk yüklediğimde şarj süresi çok iyidi 4 5 gün sonra yine hızlı gitmeye başladı
Farklı romlarda aynı sorun yaşıyorsanız telefonla ilgili bir sıkıntı olabilir hocam. Şarj konusunda diğer kullanıcılarımızın da belirttiği gibi herhangi bir problem görünmüyor. Kullandığınız uygulamalar ve pil bölümünden kontrol edebilirsiniz.

SquoN

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
27
8.8.23 oldu bende?

Üst Alt