Yardım Mi6 Kulaklık sorunu

Mi6sahibi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi6
Konular
3
İyi günler
Telefon mi6 sorum ise type c kulaklık aldım görmedi dönüştürücü aldım görmüyor aletler bozuktur dedim 4 5 tane değiştirdim fakat hiçbirini görmüyor ama şarj olurken sorun yok hızlı da şarj ediyor bunun çözümü var mı bi ayarı falan mı var yardımcı olur musunuz ?

• Beğen
Tepkiler: Hb7

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
İyi günler
Telefon mi6 sorum ise type c kulaklık aldım görmedi dönüştürücü aldım görmüyor aletler bozuktur dedim 4 5 tane değiştirdim fakat hiçbirini görmüyor ama şarj olurken sorun yok hızlı da şarj ediyor bunun çözümü var mı bi ayarı falan mı var yardımcı olur musunuz ?
Herhangi bir ayar yok hocam. Daha önceden böyle bir sorun var mıydı, eğer yok ise hangi işlemden sonra oluştu.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Herhangi bir ayar yok hocam. Daha önceden böyle bir sorun var mıydı, eğer yok ise hangi işlemden sonra oluştu.
Hocam başlığın düzenlenmesi gerek, konuyu açan yeni arkadaşımız zahmete girmek istememiş belli

Mi6sahibi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi6
Konular
3
Hocam orjinal dönüştürücü çalışmıştı sonra bozuldu ondan beri çalışmıyor bi işlemden sonra mı oldu onu da bilmiyorum bu arada başlık için teşekkürler oraya yazılmaz diye küçük bişey yazmıştım

Muaddib1789

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hdndn
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
9
Ya bluetooth kulaklık alıp kullanacaksın ki büyük lüks. Öyle kabloyla falan uğraşmaya gerek yok ya da servise vereceksin. Yazılımsal bir sorun gibi durmuyor.

cememre13

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cem
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
0
İyi günler
merhabalar sorunu çözebildiniz mi?

• Beğen

Caglarergul

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caglar
Cihazım
Mi 6 128gb
Konular
0
Aynı problemi ben de yaşıyorum mi6'da iki farklı dönüştürücü denedim ne yaptımsa olmadı, dönüştürücüler başka telde çalışıyor. Type c şarjda sorunsuz ayrıca, bizden başka bu soeunu yaşayan çözüm sunabilen yok mu?

Aykutcinar

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Mi 6
Konular
0
İyi günler mi 6 kullanıcısı olarak iki üç defa typc değiştirdim başka telefonda sıkıntı yok brnmkinde kulaklığı görmüyor sokette sıkıntı var dedim sıfır sokat takdirdım yine aynısı görmüyor ama bazen takınca görüyor eğer hiç cikarmazsan görmeye devam ediyor ama yak çıkar yaparsan bir daha saatlerce uğraş görmüyor.

ilhan777

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlhan Güngör
Cihazım
Mi8
Konular
0
Aynı problem bendede var 3 dönüştürücü aldım müzik hala hoparlörden veriyor kulaklığı görmüyor lütfen yardım

• Beğen
Üst Alt