Yardım Mi6 kamera net değil

• Konbuyu başlatan ysfakc
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 17
  • Görüntüleme 923

ysfakc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Mİ 6
Konular
16
Merhaba başlıkta belirttigim gibi kamera kalitesi özellikle gece cok kötü. Mi5S ile kıyasladim o bundan cok daha net. Kronik ahize problemi icin cihazi açtım 2 3 hafta önce onu cozdum ama acaba o arada kamera toz mu kaptı cozemedim. Tekrar açtım lakin kamerayi temizlemek icin yeterli genişlik yok uzerindeki vakumlardan cama ulaşamıyorum. Acaba kirlendimi yoksa başka sorun mu var çözemedim. Arada odaklanmada da sıkıntı çıkarıyor. Aşağıdaki resimlerin biri yüksek isik digeri düşük ışıkta cekildi. Yardımlarınızı bekliyorum..
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ysfakc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Mİ 6
Konular
16
Sökeceksiniz hocam bir daha yapacak başka birşey yok.
Su an benim kameranın durumu bu anlamadığım bir sekilde merceklerde sanki cizik var. Uzerinde beyazimsi lekeler çıkmıyor. Acaba icerden falan mi patladı nasil oldu cozemedim. Istesemde oraya o cizikleri yapamam herhalde. Arkadaslar bu kamera çöp gibi duruyor resimlere dikkatlice bakin goreceksiniz..

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:
Oyla:

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Kaliteli bir gözlük camı beziyle arkasından bir kalem vs yardımıyla silmeyi denediniz mi?

Oyla:

ysfakc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Mİ 6
Konular
16
Kaliteli bir gözlük camı beziyle arkasından bir kalem vs yardımıyla silmeyi denediniz mi?
Hocam bu lekeler lensin içinden gibi dışından denedim hiçbir sekilde değişiklik yok

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Su an benim kameranın durumu bu anlamadığım bir sekilde merceklerde sanki cizik var. Uzerinde beyazimsi lekeler çıkmıyor. Acaba icerden falan mi patladı nasil oldu cozemedim. Istesemde oraya o cizikleri yapamam herhalde. Arkadaslar bu kamera çöp gibi duruyor resimlere dikkatlice bakin goreceksiniz..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

İmei görünen resmi düzenleyin yada kaldırın. Lens için yorumumsa başka bir Mi 6 ile kıyaslayin öyle karar verin sorun olup olmadığına, kapağı kapatmadan önce iz bırakmayan birseyle temizleyin tozda kalmamasına dikkat edin.

Son düzenleme:
Oyla:

ysfakc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Mİ 6
Konular
16
İmei görünen resmi düzenleyin yada kaldırın. Lens için yorumumsa başka bir Mi 6 ile kıyaslayin öyle karar verin sorun olup olmadığına, kapağı kapatmadan önce iz bırakmayan birseyle temizleyin tozda kalmamasına dikkat edin.
Uyari için teşekkürler hocam siz alıntı yaptığıniz icin resim silinmiyor.. Ustten kaldırdım ama sizin yorumda kaldı silermisiniz yorumu

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Uyari için teşekkürler hocam siz alıntı yaptığıniz icin resim silinmiyor.. Ustten kaldırdım ama sizin yorumda kaldı silermisiniz yorumu

Sildim hocam handshake~~ Yes~~

Oyla:

ysfakc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Mİ 6
Konular
16

Gerci cihaz yurtdısı imeiler farklı ama yine de kalmasın. Başka mi 6 ile kıyasladım onda bu şekil değil. Sorun bendeki cihazda ama ne varsa içinde var. Çünkü dış camını alkollu bez ile de denedim sonuc yok .. en kötü kamera alacağım gitti gidiyorda orjinali 130 tl.

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Gerci cihaz yurtdısı imeiler farklı ama yine de kalmasın. Başka mi 6 ile kıyasladım onda bu şekil değil. Sorun bendeki cihazda ama ne varsa içinde var. Çünkü dış camını alkollu bez ile de denedim sonuc yok .. en kötü kamera alacağım gitti gidiyorda orjinali 130 tl.
Aynı kareyi çekin iki cihazlada öyle kıyaslayın. Yeni kamera alacaksanız da piyasayı araştırın belki çıkma orijinal bulabilirsiniz yada daha ucuza bulabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt