Yardım Mi6 kamera net değil

• Konbuyu başlatan ysfakc
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 17
  • Görüntüleme 924

ysfakc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Mİ 6
Konular
16
Merhaba başlıkta belirttigim gibi kamera kalitesi özellikle gece cok kötü. Mi5S ile kıyasladim o bundan cok daha net. Kronik ahize problemi icin cihazi açtım 2 3 hafta önce onu cozdum ama acaba o arada kamera toz mu kaptı cozemedim. Tekrar açtım lakin kamerayi temizlemek icin yeterli genişlik yok uzerindeki vakumlardan cama ulaşamıyorum. Acaba kirlendimi yoksa başka sorun mu var çözemedim. Arada odaklanmada da sıkıntı çıkarıyor. Aşağıdaki resimlerin biri yüksek isik digeri düşük ışıkta cekildi. Yardımlarınızı bekliyorum..
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Furkanbal

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
Mi6
Konular
37
Merhaba başlıkta belirttigim gibi kamera kalitesi özellikle gece cok kötü. Mi5S ile kıyasladim o bundan cok daha net. Kronik ahize problemi icin cihazi açtım 2 3 hafta önce onu cozdum ama acaba o arada kamera toz mu kaptı cozemedim. Tekrar açtım lakin kamerayi temizlemek icin yeterli genişlik yok uzerindeki vakumlardan cama ulaşamıyorum. Acaba kirlendimi yoksa başka sorun mu var çözemedim. Arada odaklanmada da sıkıntı çıkarıyor. Aşağıdaki resimlerin biri yüksek isik digeri düşük ışıkta cekildi. Yardımlarınızı bekliyorum..

Dostum kamera kendinde sıkıntı var lekelenmis gibi görünüyor yoksa imkanı yok böyle fotoğraf cekmesinin

Oyla:

hsncnmiui

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
RN8
Konular
11
Yüzde 99 lens tozlanmış.
Arka kapağı çıkarınca fotoğraf çekin düzelirse kapak üstündeki lens camı keilenmiştir. Yine bulanık ise kameranın lensi kirlidir.

Oyla:

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Söktüğünüzde kameranın yanındaki vidaları yine aynı yere taktınız mı? Kameranın yanındaki vidalar diğerlerinden farklı olarak mıktanıs çekmeyen vidalar. Kamerada manyetik malzeme var o yüzden.

Oyla:

ysfakc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Mİ 6
Konular
16
Söktüğünüzde kameranın yanındaki vidaları yine aynı yere taktınız mı? Kameranın yanındaki vidalar diğerlerinden farklı olarak mıktanıs çekmeyen vidalar. Kamerada manyetik malzeme var o yüzden.
Onu kontrol ettim kameranın yanındakiler manyetik degil beyaz vida ama en ustteki vidayi takmamışm flashin altındaki ni kaybetmiştim etkiler mi o?

Oyla:

ysfakc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Mİ 6
Konular
16
Deneyeceğim

Oyla:

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Onu kontrol ettim kameranın yanındakiler manyetik degil beyaz vida ama en ustteki vidayi takmamışm flashin altındaki ni kaybetmiştim etkiler mi o?

Hiç vida takılmaması da etkileyebilir bilemiyorum. Kamerayı sabitliyorsa o vidalar etkileyebilir.

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek