Rom Mi6 Global Kararlı Rom V11.0.6.0 PCAMIXM İndirme Bağlantıları

veliahht

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NAZİF
Cihazım
Mİ_6
Meslek
İŞSİZ
Konular
3
Şu an twrp 7 kurulu. Ondan yana sıkıntı yok. Numarayı da yazdırabildim sonunda. Çok eski bir stok rom yükleyince oldu. Miui_MI6Global_V8.2.2.0.NCAMIE bunu kurup işlemleri yapınca oldu. Fakat şu an eu rom dosyası atmaya çalışıyorum, yüklendi gibi görünüyor twrp üstünde. En son yeniden başlatınca ilk yükleme ekranı kalıyor. Sistem açılmıyor. FB üstünden atmam için hangi uzantılı indirmek lazım? Mi flash ile yüklemek için eu dosylarını nereden bulabililirim?
İlla mi flash gerek yokki twrp ile yüklenen bir sürüm de olabilir stabil kurduğun romdan twrp ile efs yedeğini alırsın ne olur ne olmaz diye sonra kurarsın bi bakayım bulursam atarım sana

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

veliahht

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NAZİF
Cihazım
Mİ_6
Meslek
İŞSİZ
Konular
3
Şu an twrp 7 kurulu. Ondan yana sıkıntı yok. Numarayı da yazdırabildim sonunda. Çok eski bir stok rom yükleyince oldu. Miui_MI6Global_V8.2.2.0.NCAMIE bunu kurup işlemleri yapınca oldu. Fakat şu an eu rom dosyası atmaya çalışıyorum, yüklendi gibi görünüyor twrp üstünde. En son yeniden başlatınca ilk yükleme ekranı kalıyor. Sistem açılmıyor. FB üstünden atmam için hangi uzantılı indirmek lazım? Mi flash ile yüklemek için eu dosylarını nereden bulabililirim?

hardnrocker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Mi6 6-64
Konular
8

Teşekkürler, twrp menüden biçimlendir yapınca oldu. Biraz bekletti ama yüklendi en sonunda. O ara V11.0.5.0.PCACNXM_v11-9 indirmiştim. Performans kötü çıkarsa attığınızı deneyeyim.

Üst Alt