Yardım Mi6 geri alma tusu sorunu

Yaperni

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi6
Konular
1
Arkadaslar iyi aksamlar. Mi6 64gb kullanicisiyim. Telefonu alali 2hafta oldu ama geri alma tusu sorunu yuzunden telefondan sogudum. Su mesaji yazarken bile kac defa hic dokunmama ragmen sayfayi geri aliyor. Ya da oyun oynarken oyundan cikiyor. Bu sorun tum uygulamalarda ayni. Daha onceden basina gelen var mi acaba. Cozum icin nasil bir yol izlemeliyim?

suleymanbegic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hürriyet mh
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
aynı sorunu bende yaşadım. serviste ekran değişimi yaptılar 1 aydır kullanıyorum herhangi bir sorun yok. benim telefonum RITZY servis garantiliydi.

Oyla:

Zizgi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zeyyat
Cihazım
Mi6
Konular
0
Güncellemede sorun şu telefonun akıcılıgı gitmiş geçişler arası takılmalar oluyor bende
Aslında her güncelleme telefonu biraz daha kasar doğru diyorsunuz. Ben sürekliliği olan bir problemle karşılaşmadım. Ama değişken örnekler yaşıyorum. Örneğin açtığım programları topluca kapatmak için çarpı işaretine basıyorum. Bazen yarısını durduruyor diğer yarısı için tekrar yapıyorum. Ama sürekli olmadığını görünce anlamlandırma mı yorum.
[doublepost=1520581235,1520581203][/doublepost]
Güncellemede sorun şu telefonun akıcılıgı gitmiş geçişler arası takılmalar oluyor bende
Aslında her güncelleme telefonu biraz daha kasar doğru diyorsunuz. Ben sürekliliği olan bir problemle karşılaşmadım. Ama değişken örnekler yaşıyorum. Örneğin açtığım programları topluca kapatmak için çarpı işaretine basıyorum. Bazen yarısını durduruyor diğer yarısı için tekrar yapıyorum. Ama sürekli olmadığını görünce anlamlandıramı yorum.

Oyla:

Ozmen6060

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Pakettaxi bölge yo
Konular
0
Aslında her güncelleme telefonu biraz daha kasar doğru diyorsunuz. Ben sürekliliği olan bir problemle karşılaşmadım. Ama değişken örnekler yaşıyorum. Örneğin açtığım programları topluca kapatmak için çarpı işaretine basıyorum. Bazen yarısını durduruyor diğer yarısı için tekrar yapıyorum. Ama sürekli olmadığını görünce anlamlandırma mı yorum.
[doublepost=1520581235,1520581203][/doublepost]
Aslında her güncelleme telefonu biraz daha kasar doğru diyorsunuz. Ben sürekliliği olan bir problemle karşılaşmadım. Ama değişken örnekler yaşıyorum. Örneğin açtığım programları topluca kapatmak için çarpı işaretine basıyorum. Bazen yarısını durduruyor diğer yarısı için tekrar yapıyorum. Ama sürekli olmadığını görünce anlamlandıramı yorum.
Pazartesi delta garantili cihaz gıdıcem eski sürümü yukletıcem gerı fakat şöyle bı problem var faturam kayıp delta servısede güvenemıyorm bu konuda bakamayız fslan derseler sorun yaşsrmıyım??

Oyla:

Zizgi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zeyyat
Cihazım
Mi6
Konular
0
Pazartesi delta garantili cihaz gıdıcem eski sürümü yukletıcem gerı fakat şöyle bı problem var faturam kayıp delta servısede güvenemıyorm bu konuda bakamayız fslan derseler sorun yaşsrmıyım??
Mesajınızı geç bakabilirim. Kullanıcı hatası diyebilirler. Ama şansınızı deneyin derim

Oyla:

talk_an

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Merhaba arkadaşlar, mi6 128gb seramik telefonum var 11 kasımda almıştım.

Aldığım ilk günden itibaren geri gitme problemi vardı. Telefonu yeni aldığım ve servise güvenemediğim için servise göndermedim, sabredip o haliyle kullanmaya devam ettim. Ancak son günlerde iyice sinirimi bozmaya başladı, telefonu kullanamaz oldum. Delta servisin Ankara'daki ofisine elden teslim ettim 4.4.2018 tarihinde. Onlar da telefonu İstanbul'a yollamışlar. İstanbul delta servisten bir arkadaş aradı, ekran koruyucuyu kaldırınca sorun düzeldi, bu şekilde devam ederse yani sorunu göremezsem geri göndermek durumundayım dedi. Ben ısrarla koruyucudan önce de aynı sorun olduğunu belirttim kendisine. Umarım on dakika telefonu eline alıp da sorun yok diyerek geri göndermezler.

Servisle ilgili endişelerim vardı ilk başlarda. Sitesinden cihazımı takip edebildiğimi gördüm, müşteri hizmetlerine ulaşabildim. Beni arayan arkadaş da saygılı biriydi. İlk izlenimim olumlu. Umarım telefonumu da bir an önce düzeltip geri gönderirler. Gelişmeleri tekrar buradan yazarım.

Saygılar..

Oyla:

Ozmen6060

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Pakettaxi bölge yo
Konular
0

Aldığım ilk günden itibaren geri gitme problemi vardı. Telefonu yeni aldığım ve servise güvenemediğim için servise göndermedim, sabredip o haliyle kullanmaya devam ettim. Ancak son günlerde iyice sinirimi bozmaya başladı, telefonu kullanamaz oldum. Delta servisin Ankara'daki ofisine elden teslim ettim 4.4.2018 tarihinde. Onlar da telefonu İstanbul'a yollamışlar. İstanbul delta servisten bir arkadaş aradı, ekran koruyucuyu kaldırınca sorun düzeldi, bu şekilde devam ederse yani sorunu göremezsem geri göndermek durumundayım dedi. Ben ısrarla koruyucudan önce de aynı sorun olduğunu belirttim kendisine. Umarım on dakika telefonu eline alıp da sorun yok diyerek geri göndermezler.

Servisle ilgili endişelerim vardı ilk başlarda. Sitesinden cihazımı takip edebildiğimi gördüm, müşteri hizmetlerine ulaşabildim. Beni arayan arkadaş da saygılı biriydi. İlk izlenimim olumlu. Umarım telefonumu da bir an önce düzeltip geri gönderirler. Gelişmeleri tekrar buradan yazarım.

Saygılar..
Aynı şey samsungda basıma geldı gerı ve home tuşu zor dokunuyodu hassasiyet yoktu servıse gıttım KVK bişey yok diye gerı verdiler neyseki tanıdık vardı sayesinde değişim yaptırdık demek istediğim şu ki servis senin kadar hassas değil bakıyor sertde olsa basıyor bişey yok deyip geri yollayabiliyor.

Oyla:

Zizgi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zeyyat
Cihazım
Mi6
Konular
0

Saygılar..
Ben çözüm yolu olarak denediğimde ve başarılı sonuç veren durumu burada yazmıştım

Oyla:

mustafahurma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Hurm
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
Ben çözüm yolu olarak denediğimde ve başarılı sonuç veren durumu burada yazmıştım
Merhaba, aynı sorun bende de vardı, geri gitmiyordu telefon. Taki ekran koruyucu temperli cam kırıldığında Yenisi ile değiştirmek için çıkarttığım esnada çok rahat bir şekilde çalıştığını fark etmemle ekran koruyucudan olduğunu anladım. ekran koruyucunun tam o kısmına gelen yerine biraz fazlaca yapışkan kullanmışlar O nedenle sanırım geri gitme dokunmatiğinin tam üzerine geldiğinden işlevini tam olarak yerine getiremiyor, daha sonraki kullandığım ekran koruyucuda o bölmede yapışkan biraz daha azdı pek fazla sorun yaşamadım. O ekran koruyucu da kırıldı, şuanda ekran koruyucu olmadan kullanıyorum ve hiçbir şekilde geri gitme sorunu yaşamıyorum.servisteki arkadaşın dediği doğru olabilir fakat sizde daha önce ekran koruyucu kullanmadan çalışmadığını söylemişsiniz, sistemsel bir problem olabilir, Geçmiş olsun.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Zizgi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zeyyat
Cihazım
Mi6
Konular
0
Ben sorunu çözdüm. Ama problem yaşayanlar olacaktır diye bu konuyu açtım. Sanırım yanılmamışım. Sizinde mi den kaynaklı problem olmadığına sevindim.

Oyla:

mustafahurma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Hurm
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
Ben sorunu çözdüm. Ama problem yaşayanlar olacaktır diye bu konuyu açtım. Sanırım yanılmamışım. Sizinde mi den kaynaklı problem olmadığına sevindim.
Teşekkürler, benim bunun dışında bi sorunum daha vedı o da 2.sim kart bölümüne taktığım sim çalışmıyordu. Elimdeki ikinci bir sim kart ile çok denedim açtım kapattım denedim yerlerini değiştirdim ne yaptıysam olmadı 2. bölüm asla çalışmıyordu. Geçenlerde başka bir sim kart ile deneme yaptığımda çalıştığını fark etmem ile sorunun elimdeki sim karttan kaynaklandığını anlamış oldum. Başka başka kartlarla deneme imkanım olmadı ama şimdilik ikinci sim kartı kullanmadığım için problem yapmıyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt