Yardım Mi6 ekranda izler

ErkanKa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Mi 6
Konular
8
Merhaba arkadailar
Mi6 telefonumu 4 aydır kullanıyorum son bir kaç gündir ekranda bazı izler var. Örneğin bildiriö çubuğunda saatin izi kalıyor veya klavyenin bir kısmı iz kalıyorr. Nasıl çözerim bunu?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Oyla:

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Merhaba arkadailar
Mi6 telefonumu 4 aydır kullanıyorum son bir kaç gündir ekranda bazı izler var. Örneğin bildiriö çubuğunda saatin izi kalıyor veya klavyenin bir kısmı iz kalıyorr. Nasıl çözerim bunu?
Hocam
Bu bağlantı üzerinde bulut hesabımda olan Ghost screen uygulaması ile sorunu gizleyebilirsiniz. Uygulamayı belleğe kilitleyin varlığını bile farketmezsiniz zaten.

Ayarlar>yüklü uygulamalar>ghost screen >otomatik başlatmaya izin ver seçeneğini işaretleyin
Aynı bölümde bulunan uygulamaya özgü pil tasarrufu bölümünden, "kısıtlama yok" seçeneğini işaretleyerek uygulama açık uygulamalar kısmında gözükmese yani ram temizliği yapsanız bile çalışmaya devam edecektir.

Son düzenleme:
Oyla:

ErkanKa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Mi 6
Konular
8
Hocam
Bu bağlantı üzerinde bulut hesabımda olan Ghost screen uygulaması ile sorunu gizleyebilirsiniz. Uygulamayı belleğe kilitleyin varlığını bile farketmezsiniz zaten.

Ayarlar>yüklü uygulamalar>ghost screen >otomatik başlatmaya izin ver seçeneğini işaretleyin
Aynı bölümde bulunan uygulamaya özgü pil tasarrufu bölümünden, "kısıtlama yok" seçeneğini işaretleyerek uygulama açık uygulamalar kısmında gözükmese yani ram temizliği yapsanız bile çalışmaya devam edecektir.
Çok teşekkür ederim

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam bir fotoğraf ekleseniz daha güzel olurdu ama, siz yinede sırası ile Ayarlar/Telefon hakkında/Çekirdek sürümüne art arda tıklayın ve açılan pencerede 1. Sırada bulunan "Check version info" yazan kısma gelip "LCM information" kısmında panel ismi ne yazıyor paylaşır mısınız?
Hocam bu menüde ben check version Info göremedim acaba eu romda yok mu sadece donanım testleri yazıyor

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım