Yardım Mi6 ekranda izler

ErkanKa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Mi 6
Konular
8
Merhaba arkadailar
Mi6 telefonumu 4 aydır kullanıyorum son bir kaç gündir ekranda bazı izler var. Örneğin bildiriö çubuğunda saatin izi kalıyor veya klavyenin bir kısmı iz kalıyorr. Nasıl çözerim bunu?

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
hocam sanki bi kismi ekrana sinmis gibi baska seyler acsanda o orda duruyor dimi

Oyla:

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Merhaba arkadailar
Mi6 telefonumu 4 aydır kullanıyorum son bir kaç gündir ekranda bazı izler var. Örneğin bildiriö çubuğunda saatin izi kalıyor veya klavyenin bir kısmı iz kalıyorr. Nasıl çözerim bunu?
Ghost Screen ( hayalet ekran) sorunu büyük ihtimalle. İki çözümü var: Ghost screen uygulamasını kullanmak ya da servise gönderip panel değişimi yaptırmak.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Hocam bir fotoğraf ekleseniz daha güzel olurdu ama, siz yinede sırası ile Ayarlar/Telefon hakkında/Çekirdek sürümüne art arda tıklayın ve açılan pencerede 1. Sırada bulunan "Check version info" yazan kısma gelip "LCM information" kısmında panel ismi ne yazıyor paylaşır mısınız?

Oyla:

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Acı bir ghost screen vakası gibi görünüyor, üstteki arkadaşın da dediğim gibi ekran değişimi ya da google play den edinebileceğin ghost screen uygulaması işini görür. Servis firman nedir evo ise servis işine hiç bulaşma uygulamayı yükle ve arka planda kapatılsa dahi çalışacak şekilde kilitle varlığını dahi anlamayacaksın.

Oyla:

ErkanKa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Mi 6
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bir fotoğraf ekleseniz daha güzel olurdu ama, siz yinede sırası ile Ayarlar/Telefon hakkında/Çekirdek sürümüne art arda tıklayın ve açılan pencerede 1. Sırada bulunan "Check version info" yazan kısma gelip "LCM information" kısmında panel ismi ne yazıyor paylaşır mısınız?
Şöyle yazıyor
[doublepost=1528885292,1528885180][/doublepost]
Acı bir ghost screen vakası gibi görünüyor, üstteki arkadaşın da dediğim gibi ekran değişimi ya da google play den edinebileceğin ghost screen uygulaması işini görür. Servis firman nedir evo ise servis işine hiç bulaşma uygulamayı yükle ve arka planda kapatılsa dahi çalışacak şekilde kilitle varlığını dahi anlamayacaksın.
Acaba bir uygulama tavsiye edebilir misiniz?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-06-13-13-20-53-114_com.miui.cit.png
    Screenshot_2018-06-13-13-20-53-114_com.miui.cit.png
    811,3 KB · Görüntüleme: 84
Oyla:

Devadam10

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Redmi Note 4X
Meslek
Güvenlik Görevlisi
Konular
20
Ghost Screen sorunu..
Aynı sorun 1 ay önce benimde başıma geldi.
Ayarlar>Ekran>Kontrast& Renkler kısmından renk ayarlarını Soğuk yapın sroın çözülüyor..

Oyla:

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
LG panel hocam, yukarıda bahsi geçen Ghost Screen ( hayalet ekran) sorunu gibi görünüyor.
Ghost screen uygulaması google playden kalkmış bulut hesabımda apksı mevcut ,burada baylaşsam forum kuralları ile ilgili sorun olur mu?

Oyla:
Üst Alt