Haber Mi6 Android 9 testi başladı.

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Bu da global kapali beta pie yeni geldi link. isteyen denesin arkadaslar lutfen laf soylemeyin

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Muhakkak ki öyledir. Lakin herkese açık bir platformda yapılan böyle paylaşım, herhangi bir kullanıcı tarafından cihazına tatbik edilir ve tamiri mümkün olmayan hasarlara sebep olursa bunun müsebbibi kim olacaktır iyice düşünülmesi gerekir.
Yoksa kimin ne gibi paylaşım yapacağı sadece kendi tasarrufunda olan bir hadisedir.
Sayin Koçara

Bu genel bir kuraldir, gelistirici bile gelistirdigi romlara "kendi sorumlulugunuzda yukleyin" der. Eskiden her hafta rom degistirirdim, lakin telefonu is icin de kullaniyorum. Bir suru program whatsapp foto dokuman birikti. Telegram grubunda kullanim ekran goruntusu paylasanlar var kaldiki rom linkleri xiaomi official. Su ana kadar sorun yasayan olmadi.

Denemiyimlemek isteyen yuklesin. Yukleyen de deneyimini ister paylassin ister paylasmasin, merak edenler icin verdim ben linkleri

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Bu da global kapali beta pie yeni geldi link. isteyen denesin arkadaslar lutfen laf soylemeyin

Kapalı beta romlara ve bunlarla ilgili konuşmalara ya da forumlara nereden ulaşılıyor acaba? Ben biraz aradım bulamadım. Kapalı betaya başvuru yapmak gerektiğini düşünmüştüm.

Baki

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baki
Cihazım
mi 6
Konular
0
Kapalı beta romlara ve bunlarla ilgili konuşmalara ya da forumlara nereden ulaşılıyor acaba? Ben biraz aradım bulamadım. Kapalı betaya başvuru yapmak gerektiğini düşünmüştüm.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazımda global beta yüklü bootloader kapalı pide 9 u nasıl yükleyebilirim

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250

Ne şekilde yükleme yapılabiliyor cihaz içerisinden oluyormu.TWRP mi lazım.Geri 8 sürümü dönüşlerde brick olan varmı sıkıntı yaşayan varmı vb. Bir bilgi mevcutsa linki aldığınız mecradan öğrenip attığınız posta ekleyebilirmisiniz.

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Ne şekilde yükleme yapılabiliyor cihaz içerisinden oluyormu.TWRP mi lazım.Geri 8 sürümü dönüşlerde brick olan varmı sıkıntı yaşayan varmı vb. Bir bilgi mevcutsa linki aldığınız mecradan öğrenip attığınız posta ekleyebilirmisiniz.
zip uzantili oldugu icin her bir sektor formatindan sonra twrp ile yukleyebilirsiniz. mi 6 icin antirollback yoktu fakat geri donusle ilgili kesin bir bilgi olmadigi icin emin olmadan yuklemenizi tavsiye etmem.

telegram apksindan link kopyalayamadim, telegram sayfasinin linkini veremiyorum fakat "Xiaomi Mi 6" olarak telegramda aratabilirsiniz

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Hocam mi 6 da android sürümü düşmesinde brick olma gibi bir durum yok diye biliyorum. Bu durum genelde yeni modellerde olan bir olay. daha önce 8 den 7 düşürdüm bir şey olmadı.

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Ama android 9da getirmiş olabilirler

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
zip uzantili oldugu icin her bir sektor formatindan sonra twrp ile yukleyebilirsiniz. mi 6 icin antirollback yoktu fakat geri donusle ilgili kesin bir bilgi olmadigi icin emin olmadan yuklemenizi tavsiye etmem.

telegram apksindan link kopyalayamadim, telegram sayfasinin linkini veremiyorum fakat "Xiaomi Mi 6" olarak telegramda aratabilirsiniz

Telegramda buldum da brezilya grubu. Konuşmalar portekizce.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Hocam mi 6 da android sürümü düşmesinde brick olma gibi bir durum yok diye biliyorum. Bu durum genelde yeni modellerde olan bir olay. daha önce 8 den 7 düşürdüm bir şey olmadı.

Evet MI6 cihazında Anti Roll back mevcut değil.Fakat bu cihazda zaman içerisinde öyle sorunlar gördüm ki rom yüklemelerinde ister istemez sorma ihtiyacı hissettim.

Üst Alt