Yardım Mi5s Wifi Sorunu

Lascopelis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi5z
Konular
6
Arkadaşlar merhaba
Mi5s cihazımda wifi normal çalışıyordu. Bir gün wifiyi açtım sadece benim wifiyi görüyor ve tek diş. Diğer telefonlar en az 3-4 wifi görüyor. Rom attım , format attım, statik dhcp denedim hiç bir şey fayda etmedi . Sorunun donanımsal olduğunu düşünüyorum. Sizce ne olabilir nasıl düzeltebilirim ?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Arkadaşlar merhaba
Mi5s cihazımda wifi normal çalışıyordu. Bir gün wifiyi açtım sadece benim wifiyi görüyor ve tek diş. Diğer telefonlar en az 3-4 wifi görüyor. Rom attım , format attım, statik dhcp denedim hiç bir şey fayda etmedi . Sorunun donanımsal olduğunu düşünüyorum. Sizce ne olabilir nasıl düzeltebilirim ?
Hocam bu sıkıntı öncesi telefonunuza darbe gelmediğini varsayarak söylüyorum, yazılım güncellemesi yaptınız mı? Birde telefon hakkında bölümünden ss atabilir misiniz?

Oyla:

Lascopelis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi5z
Konular
6
Hocam bu sıkıntı öncesi telefonunuza darbe gelmediğini varsayarak söylüyorum, yazılım güncellemesi yaptınız mı? Birde telefon hakkında bölümünden ss atabilir misiniz?
Darbe almadı hiç. Ön tarafta bi kaç çizik var o kadar.

Ekli dosyalar

• IMG_20171107_202114.jpg
    IMG_20171107_202114.jpg
    189,1 KB · Görüntüleme: 41
Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Darbe almadı hiç. Ön tarafta bi kaç çizik var o kadar.
Hocam rom atarken temiz bir kurulum mu yaptınız, Flash all" seçeneğini ile. Eğer bu şekilde yapmışsanız, bl kilidiniz açıksa geliştirici romları deneyin derim. Ama globalden devam ederim derseniz kısa bir süre içerisinde miui9 gelir onu bekleyin derim.

Oyla:

ottomanwolf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
8
Arkadaşlar merhaba
Aynı sorunu yaşıyorum. Wifiyi bir kaç ay öncesine kadar gayet güzel kullanırken, şuan evdeki Wifiye zor bağlanıyor. Heleki civardan hiç Wifi ağı görmüyor. Dediğiniz gibi diğer cihazlar 3/5 adet ağ görürken, ben evdekine zor bağlanıyorum. Rom, root vs ne varsa yaptım. Flash all, temiz kurulum vs. Nedendir çözemedim

Oyla:

Lascopelis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi5z
Konular
6
Temiz kurulum yapılı güncelleme eksik etmem. Ama birden bire gitti Wifi hücresel çok iyi çekiyor. ottomanwolf kardeşim inş bi çözüm buluruz satmayı düşünüyorum bu yüzden

Oyla:

ottomanwolf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
8
Temiz kurulum yapılı güncelleme eksik etmem. Ama birden bire gitti Wifi hücresel çok iyi çekiyor. ottomanwolf kardeşim inş bi çözüm buluruz satmayı düşünüyorum bu yüzden
Kardeşim, şuan senle aynı durumu yaşıyoruz. Her şey birebir aynı. Sürekli temiz kurulum yapan biriyim zaten. Custom rom vs ne varsa denedim. Çözüm bulamadım. Süper çeken Wifi bir sabah uyandığımda sadece evimdeki Wifiyi görür oldu. Miui 8 sürümüne tekrar döndün, değişen bir şey olmadı. Dediğiniz gibi, mobil şebeke çekimi harika, ama Wifi neden birden bire uçtu bilemiyorum

Oyla:

Lascopelis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi5z
Konular
6
Kardeşim, şuan senle aynı durumu yaşıyoruz. Her şey birebir aynı. Sürekli temiz kurulum yapan biriyim zaten. Custom rom vs ne varsa denedim. Çözüm bulamadım. Süper çeken Wifi bir sabah uyandığımda sadece evimdeki Wifiyi görür oldu. Miui 8 sürümüne tekrar döndün, değişen bir şey olmadı. Dediğiniz gibi, mobil şebeke çekimi harika, ama Wifi neden birden bire uçtu bilemiyorum
İnanırmısın benim de sabah oldu bu olay uyandığımda

Oyla:
Üst Alt