İnceleme Mi5S ve Mi5 karşılaştırmam.

technomania34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karasu
Cihazım
Mi5S
Konular
4
Hocam parmak izi ile bastırmadan dokunarak açma olayını bence biraz araştırın. Mi5 tede var demezsiniz emin olun. Ayrı şeylerden bahsediyoruz.
Araştırmaya gerek yok, kullanıyorum. Hatta bu yazıyı yazarken de uyandırdım.

hako06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi5
Konular
0
Araştırmaya gerek yok, kullanıyorum. Hatta bu yazıyı yazarken de uyandırdım.

yok hocam anlamıyorsunuz bakın tuşa basmak ayrı dokunmak ayrı bir olay dokunarak uyandırma tamamen farklı bir özellik 5s in özellikleri arasında olup 5 özellikleri arasında olmayan hatta 5 tede bu özelliği çalıştırmak için bir çok yöntem denendi bu sitedede bir konusu vardı. hala daha yok benim 5 te var diyorsanız ne mutlu size diyorum ve sabit fikrinizle sizi baş başa bırakıyorum :)

serhataltuntas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
mi5
Konular
1
O yatay kaydırma olayı delirtiyor beni de sahibinden Spotify vb uygulamalarda hep sorun inşallah yazılımsaldır ve çözülür. . Acayip hassas bir dokunmatik ekran kullanmışlar ise sıkıntı . . .

Parmak izi okuyucusu ise çok iyi aslında ama arada tutukluk yapıyor genelde çok hızlı açılıyor dokunur dokunmaz

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hassas bir dokunmatik ekranla alakası yok bence. örneğin sahibinden de resimlere bakarken sağa sola yapınca takılırken, resme tıklayıp galeri şeklinde tam ekran açtıgıızda normal ana ekran gibi gayet normal her telefonda oldugu gibi çalışıyor. hatta sağa sola sıkıntı olmasının sebebide ilk dokunuştan sonra biraz beklememek. ilk dokunuşta çok az bekleyince ondan sonra yaptıgın hareket farketmiyor normal çalışıyor. sonuç olarak sayfanın içinde herhangi bir bölümde sağa sola kaydırmalık bir bölüm varsa sorun yapıyor. ama tam ekranlı bir uygulamaysa herhangi sorun yok. sorun tamamen yazılımsal. güncelleme ile düzelmesini umuyorum. düzelmesse telefonu böle kullanmak beni yoruyor sinirlerimi bozuyor

hajkhanx33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
şuan yok
Konular
13
Yarın elime 5s im gecicek ve uyuz oldum ne diyim . Okadar da inceleme yaptım 5 değilde 5s te karar kıldım artı 300 lira fazlasına rağmen umarım ilerideki güncellemelerden bu sıkıntılar gider

illskylark

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
Mi 9, mi5s
Meslek
Ziraat mühendisi
Konular
4
Pişman olmazsın emin ol global stabil rom yada ecr mod son sürüm kur kafan rahat olur artı mi5 ten üstün bir telefon

hajkhanx33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
şuan yok
Konular
13
Pişman olmazsın emin ol global stabil rom yada ecr mod son sürüm kur kafan rahat olur artı mi5 ten üstün bir telefon

bnde ustun oldugunu dusunuyorum hatta her alan fkat arkasın yorumları kafamı karıstırdı

hasansengun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Şengün
Cihazım
Mi5
Konular
2
Parmak izi okuyucusu kesinlikle 5s de daha iyi şahsi fikrim.

hajkhanx33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
şuan yok
Konular
13
Suan elime ulasti 5s daha nekadar iyi olabilir diye dusunuyorum sahene ozellikle ekrani acmadan direk okumasi cok iyi

asd220

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihangir
Konular
9
yok hocam anlamıyorsunuz bakın tuşa basmak ayrı dokunmak ayrı bir olay dokunarak uyandırma tamamen farklı bir özellik 5s in özellikleri arasında olup 5 özellikleri arasında olmayan hatta 5 tede bu özelliği çalıştırmak için bir çok yöntem denendi bu sitedede bir konusu vardı. hala daha yok benim 5 te var diyorsanız ne mutlu size diyorum ve sabit fikrinizle sizi baş başa bırakıyorum :)
Hocam o özellik yazılımsal, custom rom yüklendiğinde o özelliği Mi5 de de kullanabiliyorsunuz ☺️ umarım bize de gelir

Üst Alt