İnceleme Mi5S ve Mi5 karşılaştırmam.

husahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi5
Konular
3
şu mi5 teki sağa sola kaydırma sorununda neden kimse şikayetçi değil anlamak mümkün değil. siz ensonhaber sahibinden gibi uygulamalarda resimleri sağa sola hızlıca çektiğinizde resimler sağa sola kayıyormu allah aşkına deli oldum kırıcam telefonu sonunda
Ben de sanalbasın uygulamasını kullanırken yaşıyorum aynı sorunu, haberler arası geçişlerde sıkıntı var.

serhataltuntas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
mi5
Konular
1
Evet bende o uygulamayayı kullanıyorum yavaş yapınca iyi bence o uygulamadan kaynaklanan bir olay

abi olurmu öle şey telefonda yazılımsal sorun var. bukadar android telefon kullandık böle birşey nerde yaşadık. yazılımda sıkıntı var uygulamda değil.

Immortal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serkan
Cihazım
S4
Konular
1
Merhaba mi5s almaya karar verdim fakat mi5s 32 GB 4gb ram ve mi5s 64 GB 3gb ram modeli arasında Kararsız kaldım. Siz ne önerirsiniz

KaracaKayhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karaca
Cihazım
Mi 5S
Konular
10
Merhaba mi5s almaya karar verdim fakat mi5s 32 GB 4gb ram ve mi5s 64 GB 3gb ram modeli arasında Kararsız kaldım. Siz ne önerirsiniz
4gb ram 32 GB lik olanı al.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hako06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi5
Konular
0
mi5s de uykudayken parmak izi ile uyanma var mi5 te yok. mi5s tede önce ekranı açıp daha sonra parmak izini okutunca hiç bir sorun olmadığını görebilirsiniz buda sönsörde değil yazılımda bir sıkıntı olduğunu gösterir şu anda eu 7.1.12 son sürümde uykuda çok nadir parmak izi sıkıntısı yaşamaktayım. yavaş yavaş düzeltiyorlar ilerki sürümlerde tamamen çözüleceğini düşünüyorum.

kadirirdem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
0
bende mi 5 var gayet memnunum mi 5s de olmaması lazım umarım yazılımsal dır...

technomania34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karasu
Cihazım
Mi5S
Konular
4
mi5s de uykudayken parmak izi ile uyanma var mi5 te yok. mi5s tede önce ekranı açıp daha sonra parmak izini okutunca hiç bir sorun olmadığını görebilirsiniz buda sönsörde değil yazılımda bir sıkıntı olduğunu gösterir şu anda eu 7.1.12 son sürümde uykuda çok nadir parmak izi sıkıntısı yaşamaktayım. yavaş yavaş düzeltiyorlar ilerki sürümlerde tamamen çözüleceğini düşünüyorum.
Mi5'te parmakizi ile uyanma var. Bunun için butona dokunmak değil bastırmak gerekiyor ve o da son derece sorunsuz çalışmakta. Sayemde birkaç arkadaşım da Mi serisi telefon aldı, onlardan birindeki Mi5S'i inceledim dün. Sonuç aynı Mi5S, Mi5'in yanında maalesef (şimdilik) kağnı. Bu tespitin bana has olmadığını da dün geceki yurtdışı forumlarını okurken gördüm. İsteyene Mi5S'imi aldığımdan 50 lira daha düşüğe ve 45 liralık Case4u kılıfı da hediye ederek verebilirim.

hako06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi5
Konular
0
Hocam parmak izi ile bastırmadan dokunarak açma olayını bence biraz araştırın. Mi5 tede var demezsiniz emin olun. Ayrı şeylerden bahsediyoruz.

makilli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
5
şu mi5 teki sağa sola kaydırma sorununda neden kimse şikayetçi değil anlamak mümkün değil. siz ensonhaber sahibinden gibi uygulamalarda resimleri sağa sola hızlıca çektiğinizde resimler sağa sola kayıyormu allah aşkına deli oldum kırıcam telefonu sonunda
Kesinlikle sahibidende falan çok hissediliyor bu problem, inşallah yazılımsal bi sorundur da güncelleme ile düzelir. Resimleri sağa sola kaydırırken tam yatay bi çizgi çekmeniz gerekiyor, aksi taktirde ekranı aşağı yukarı kaydırıyor.

illskylark

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
Mi 9, mi5s
Meslek
Ziraat mühendisi
Konular
4
O yatay kaydırma olayı delirtiyor beni de sahibinden Spotify vb uygulamalarda hep sorun inşallah yazılımsaldır ve çözülür. . Acayip hassas bir dokunmatik ekran kullanmışlar ise sıkıntı . . .

Parmak izi okuyucusu ise çok iyi aslında ama arada tutukluk yapıyor genelde çok hızlı açılıyor dokunur dokunmaz

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt