Yardım Mi5s Ufak birkaç eksiklik

LastWorld

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mİ5S
Konular
61
Fark ettiğim 2 tane eksikliği söyleyeyim. Konuya direk girdim ama olsun.

1) Çift tıklama ile ekran açılıyor ama kapanmıyor.
2) Kamera uygulamasının ayarları çok kötü ve otomatik modda geceleri isoyu köklüyor.

filfiloko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
1
evet keşke çift tıklama ile kapanma olsaydı.

Oyla:

mustafat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi 5s
Konular
10
benim gibi yapin sizdeekran kilitleyi asafiya yerlestirin. rsimdeki gibi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-08-11-22-26-42-926_com.miui.home.png
    Screenshot_2017-08-11-22-26-42-926_com.miui.home.png
    939,1 KB · Görüntüleme: 62
Oyla:

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
arkadaşlar merhaba bugün xiaomi mi 5s telefonumu aldım kurulumda parmak izimi okuttum ancak parmak izini okutmama rağmen parmağımı dokundurduğumda sadece kilit ekranı açılıyor,ana ekran açılmıyor.Başka bir sorun olarak bu en kötüsü telefonda mesela ayarlarda gezinirken ayarlar birden kapanıyor ve google uygulaması açılıyor(home tuşuna uzun bastığımızda açılan ekran) ve bunu sürekli tekrarlıyor.Donanımsal bi sorunmu yoksa yazılımsalmı anlamadım. Sanki home tuşu kendiliğinden aktifleşiyor gibi. Bana yardımcı olacak birisi varsa çok mutlu olurum yoksa telefonu iade edicem

Oyla:

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
arkadaşlar merhaba bugün xiaomi mi 5s telefonumu aldım kurulumda parmak izimi okuttum ancak parmak izini okutmama rağmen parmağımı dokundurduğumda sadece kilit ekranı açılıyor,ana ekran açılmıyor.Başka bir sorun olarak bu en kötüsü telefonda mesela ayarlarda gezinirken ayarlar birden kapanıyor ve google uygulaması açılıyor(home tuşuna uzun bastığımızda açılan ekran) ve bunu sürekli tekrarlıyor.Donanımsal bi sorunmu yoksa yazılımsalmı anlamadım. Sanki home tuşu kendiliğinden aktifleşiyor gibi. Bana yardımcı olacak birisi varsa çok mutlu olurum yoksa telefonu iade edicem
Hocam yazılımsal olabilir mi flaş ile temiz kurulum yapıp deneyin sorun devam ederse iade eder veya servise gönderirsiniz. Mi5s'ler genelde sorun çıkarmıyor fazla.

Oyla:

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Hocam yazılımsal olabilir mi flaş ile temiz kurulum yapıp deneyin sorun devam ederse iade eder veya servise gönderirsiniz. Mi5s'ler genelde sorun çıkarmıyor fazla.
hocam cevap verdiğin için sağol yalnız mi flash ile temiz kurulumun nasıl yapıldığını bilmiyorum.Anlatırsan sevinirim.

Oyla:

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
hocam cevap verdiğin için sağol yalnız mi flash ile temiz kurulumun nasıl yapıldığını bilmiyorum.Anlatırsan sevinirim.
Hocam öncelikle bootloader kilidini açmanız lazım burada anlatımı var Rehber - Bootloader Unlock Redmi Note 3 Resimli Anlatım. Daha sonra cihazınız uygun Fastboot rom dosyasını indirin ve Rehber - MI Flash Tool İle FastBoot ROM Kurulumu buradaki konuyuda nasıl rom yüklemesi yapacağınız detaylı olarak anlatılıyor.

Oyla:
Üst Alt