İpucu Mi5s Twrp Yükleme/Root Aracı (Kolay Yöntem)

efetoslak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
0
Hocam usb ayıklama modunu açtım ama iş twrp kurmaya gelince usb hatası veriyor. Çözümü var mı?

ankebut41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abdulkadir
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
twrp yükleme başarılı oldu demesine rağmen twrp ekranına giremiyorum. güç tuşu+ses açmaya basılı tutunca mi recovery diye bir ekrana atıyor

eminyalcner

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
3
bilgisayarım 64 bit olmasa bi sıkıntı olurmu ?

bychaos

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Çağatay
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
3
usb debugging açık olmasına rağmen program debugging i açın diye hata veriyor ve kapanıyor. ben de şu linkteki yol ile yaptım dileyen kişiler deneyebilir.

Son düzenleme:

efetoslak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
0
Maalesef olmuyor.Telefon kendi kendine fastboot moduna alıp kalıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.:$

ibrahimsa94

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
69
oreo da root aynı bu 2.79 supersu ile atılıyormu?

EmReHaN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrehan
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
0
Merhaba arkadaşlar. Ben bu gün v10 global rom yüklü mi5s telefonumu tarif ettiğiniz gibi rootlamaya çalıştım. 6. adımın 2. kısmını yapmadım çünkü tarif ettiğiniz yeri bulamadım. Direk SuperSu kurup telefonu açtım. Fakat parmak izi okuyucusu çalışmıyordu ve telefon sim kartı görmüyordu. Ben de SuperSu uygulamasından ayarlara girerek full unroot dedim. Telefon kapandı ve bir daha açılmadı. Şu an da siyah mi ve unlocked yazan ekranda bekliyor. Ne yapabilirim? Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Bu arada madem bilmiyorsun ne işin var rootla diyecek arkadaşlar çıkabilir. Gürültülü ortamda çalışıyorum ve telefonumun ahize sesi çok düşük. Onu yükseltmek için rootlama ihtiyacı duydum.

Edit: Ses kısma ve kapatma tuşlarına basılı tuttum. Bu sefer fastboot tavşanı ekranında bekliyor.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Merhaba arkadaşlar. Ben bu gün v10 global rom yüklü mi5s telefonumu tarif ettiğiniz gibi rootlamaya çalıştım. 6. adımın 2. kısmını yapmadım çünkü tarif ettiğiniz yeri bulamadım. Direk SuperSu kurup telefonu açtım. Fakat parmak izi okuyucusu çalışmıyordu ve telefon sim kartı görmüyordu. Ben de SuperSu uygulamasından ayarlara girerek full unroot dedim. Telefon kapandı ve bir daha açılmadı. Şu an da siyah mi ve unlocked yazan ekranda bekliyor. Ne yapabilirim? Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Bu arada madem bilmiyorsun ne işin var rootla diyecek arkadaşlar çıkabilir. Gürültülü ortamda çalışıyorum ve telefonumun ahize sesi çok düşük. Onu yükseltmek için rootlama ihtiyacı duydum.
Hocam 64 Mi Flash ile "Clean all" seçeneğini seçerek ve telefonunuza uygun fastboot romu indirip yükleme yapın. Muhtemelen telefonunuz açılacaktır.

Üst Alt