Soru Mi5s Plus Vodafone 4.5G Sorunu

• Konbuyu başlatan Ukoxd
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 2K

Ukoxd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
9
Merhabalar xıaomı mı 5s plus telefonunu kullanıyorum geçen hafta hattımı vodafoneye taşıdım, turkcelldeyken 4.5g yi rahat kullanıyodum biraz daha uygun olsun diye vodofoneye geçtim, yani hattımı taşıdım telefon 4.5g ile uyumlu,hattım 4.5gye açık,ancak ben4.5gyi kullanamıyorum telefonu kapat aç yapınca bi 10 15 dkka 4.5gde kalıyor sonra 3gye düşüyor arkadaşımda vodafoneli onun 4.5g si full çekiyor aynı yerdeyiz bu arada hattımı çıkardım onun telefonuna taktım 4.5g de çok iyi çalıştı hattım büyük ihtinalle telefonda bi sorun var bana yardımcı olurmusunuz

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Başlığınız konuya uygun şekilde düzenlenmiştir.
Ayarlar>Simkart & Mobil Ağlar'a girip Simkartınızı seçin Erişim Noktası Adlarına girip alttan Sıfırla deyin. Cihazı kapatıp geri açın bir süre bakın sorun devam ediyor mu diye.

Oyla:

rascal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
0
telefonunuzda band 20 desteği olmadığı için (vodafone 4.5g frekansı) çoğu yerde kullanamazsınız.

Oyla:

Ukoxd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
9
Başlığınız konuya uygun şekilde düzenlenmiştir.
Ayarlar>Simkart & Mobil Ağlar'a girip Simkartınızı seçin Erişim Noktası Adlarına girip alttan Sıfırla deyin. Cihazı kapatıp geri açın bir süre bakın sorun devam ediyor mu diye.
İşe yaramadı

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
arkadasım o telefon ile vodafone da 4g de verim bekleme kullanım ise cok nadir yerlerde kullanırsın tercihen türkcele geri dön hani arkadasının telefonu cekip senin telefonunun çekmemesi bir kıstas olmz bu konuda. cünkü arkadasının telefonunda muhtemelen band 20 destegi varken senin telefonunda yok
hepsini gectim eger band 20 çeken bir yerde 4g ye baglanmak istesen zaten emin ol 4g yi kapatıp 3g kullanmayı tercih edeceksindir cünkü band 20 gerçekden rezalet o destegi hiç sunmasalar daha iyi

Oyla:
Üst Alt