Soru Mi5s Plus Vodafone 4.5G Sorunu

Ukoxd

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Umut
Cihazım
Mi 5s Plus
Merhabalar xıaomı mı 5s plus telefonunu kullanıyorum geçen hafta hattımı vodafoneye taşıdım, turkcelldeyken 4.5g yi rahat kullanıyodum biraz daha uygun olsun diye vodofoneye geçtim, yani hattımı taşıdım telefon 4.5g ile uyumlu,hattım 4.5gye açık,ancak ben4.5gyi kullanamıyorum telefonu kapat aç yapınca bi 10 15 dkka 4.5gde kalıyor sonra 3gye düşüyor arkadaşımda vodafoneli onun 4.5g si full çekiyor aynı yerdeyiz bu arada hattımı çıkardım onun telefonuna taktım 4.5g de çok iyi çalıştı hattım büyük ihtinalle telefonda bi sorun var bana yardımcı olurmusunuz

hmthvrn

Bilgi Paylaşınca Güzel.
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Abdulhamit
Cihazım
Mi5 Prime
Meslek
Kamu
Başlığınız konuya uygun şekilde düzenlenmiştir.
Ayarlar>Simkart & Mobil Ağlar'a girip Simkartınızı seçin Erişim Noktası Adlarına girip alttan Sıfırla deyin. Cihazı kapatıp geri açın bir süre bakın sorun devam ediyor mu diye.

rascal

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
serdar
Cihazım
Mi5s Plus
telefonunuzda band 20 desteği olmadığı için (vodafone 4.5g frekansı) çoğu yerde kullanamazsınız.

Ukoxd

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Umut
Cihazım
Mi 5s Plus
Başlığınız konuya uygun şekilde düzenlenmiştir.
Ayarlar>Simkart & Mobil Ağlar'a girip Simkartınızı seçin Erişim Noktası Adlarına girip alttan Sıfırla deyin. Cihazı kapatıp geri açın bir süre bakın sorun devam ediyor mu diye.
İşe yaramadı

m35

Uzman Üye
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
mustafa
Cihazım
mi mix 2
Meslek
Kimya Muhendisi / iSG Uzmanı
arkadasım o telefon ile vodafone da 4g de verim bekleme kullanım ise cok nadir yerlerde kullanırsın tercihen türkcele geri dön hani arkadasının telefonu cekip senin telefonunun çekmemesi bir kıstas olmz bu konuda. cünkü arkadasının telefonunda muhtemelen band 20 destegi varken senin telefonunda yok
hepsini gectim eger band 20 çeken bir yerde 4g ye baglanmak istesen zaten emin ol 4g yi kapatıp 3g kullanmayı tercih edeceksindir cünkü band 20 gerçekden rezalet o destegi hiç sunmasalar daha iyi

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!