Soru Mi5S Plus koruyucu cam ve Kılıf tavsiye.

sero3300

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
mi5s plus
Konular
14
Cihaz için En uygun Ekranı tam kaplayan cam ve kılıf önerir misiniz?

Daikatana17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Görkem
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
0
Telefonu aldığımdan beri ekran için düzgün cam bulamadım.Hepsi telefona küçük geliyor.Kılıf olarak hepsiburada da mevcut.

Oyla:

sero3300

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
mi5s plus
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefonu aldığımdan beri ekran için düzgün cam bulamadım.Hepsi telefona küçük geliyor.Kılıf olarak hepsiburada da mevcut.
Hocam ben gittigidiyordan silikon resimli kılıf aldım cam olarak ta gene aynı site üzerinden ekranı tam kaplayan kırılmaz cam aldım toplam 56 tl tuttu telefoncu ya taktırdım ekran koruyucuyu ekranı tam kaplıyor ama tak takamadilar hafif sola kayık oldu

Oyla:

snndcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
hepsi burada üzerinde biraz maliyetli tam kaplayan var 35-45 lira arası değişenler tam kaplıyor alttaki dokunmatik tuş bölümü dahil

Oyla:

sero3300

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
mi5s plus
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hepsi burada üzerinde biraz maliyetli tam kaplayan var 35-45 lira arası değişenler tam kaplıyor alttaki dokunmatik tuş bölümü dahil
Buda takilabilirdi büyük ihtimalle ama telefoncu anca bu kadar takabilmis

Oyla:

Admin

Elit Üye
Elit Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Admin
Cihazım
Mi5 Pro
Meslek
Prof.
Konular
6
Konu onaylandı

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Hocam ekranda eğim yaptıkları için kırılmaz camlar tam kapatmıyor aslında yapılabilecek birşey ama toptancılar 30 kuruş bile olsa ucuz olanını alıp satıyor her neyse gelelim konuya aliexpress üzerinden telefonun marka model + full screen protector yazarak alabilirsin ben senin için bir link koyuyorum
[Temperli Cam Xiaomi Mi5 5 S 5X5 S Artı 6 Tam ekran Koruyucu Için Mi6 5 S Artı Temperli Cam Koruyucu Premium Film

(from AliExpress Android)] bu linkten modelini doğru seçtiğini unutma kılıf konusunda da xiaomi nin orjinal kılıfları var 8 dolar falan onlardan alabilirsin

Oyla:

snndcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
Hocam ekranda eğim yaptıkları için kırılmaz camlar tam kapatmıyor aslında yapılabilecek birşey ama toptancılar 30 kuruş bile olsa ucuz olanını alıp satıyor her neyse gelelim konuya aliexpress üzerinden telefonun marka model + full screen protector yazarak alabilirsin ben senin için bir link koyuyorum
[Temperli Cam Xiaomi Mi5 5 S 5X5 S Artı 6 Tam ekran Koruyucu Için Mi6 5 S Artı Temperli Cam Koruyucu Premium Film

(from AliExpress Android)] bu linkten modelini doğru seçtiğini unutma kılıf konusunda da xiaomi nin orjinal kılıfları var 8 dolar falan onlardan alabilirsin
eğimli olanı var aldım ben tam kaplayan hepsiburadadan kargo ile 35 liraya falan denk gelmişti güzel memnunum

Oyla:
Üst Alt