mi5s plus global rum yuklerken hata veriyor

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
arkadaslar şimdi global romu indirdim ne yaptıysam yukleyemedim couldn't verify update package bu hatayı gecemedim eger konusu acıldıysa özur dilerim bulamadım yardımcı olursanız cok sevinirim

Ekli dosyalar

• DSC_0916.JPG
    DSC_0916.JPG
    2 MB · Görüntüleme: 25

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
Hocam bl kilidini açıp mi Flash ile fastboot romu rahatlıkla kurabilirsiniz ya da bl kilidini açıp cihaza twrp flashlayarak indirdiğiniz o recovery romu da kurabilirsiniz

Oyla:

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
global rom için botloader kırılması neden gerekli?orinal romu tanıyıp indirmesi gerekmiyormu acaba?yani demeye calıştıgım aslında bu hata normalde beni yapamıyorum yoksa btloader kırılması sartmı

Oyla:

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
Hocam açıkçası konunun uzmanı değilim bende aynı hatayı gördüm , zorlamadim twrp den flashladim. Konunun uzmanları gelince sanırım sorununuz çözülür. Zenex sw33tking

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Öncelikle bootloader kilidi cihaza yapılacak modifikasyonların önüne geçmek için var. Cihaza global rom yüklemek isterseniz bl kilidini en.miui.com/unlock adresinden başvuru yapıp kaldırabilir veya edl modda fastboot romu kurabilirsiniz.

Oyla:

cartok

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
3
arkadaslar şimdi global romu indirdim ne yaptıysam yukleyemedim couldn't verify update package bu hatayı gecemedim eger konusu acıldıysa özur dilerim bulamadım yardımcı olursanız cok sevinirim
Çözebildiniz mi sorunu? China Developerdan Golabal rom a geçmiyor. Edl moda da geçmiyor telefon.

Oyla:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Çözebildiniz mi sorunu? China Developerdan Golabal rom a geçmiyor. Edl moda da geçmiyor telefon.

Cihaza global rom yüklemek isterseniz bl kilidini en.miui.com/unlock adresinden başvuru yapıp kaldırabilir ve fastboot modda fastboot romu kurabilirsiniz.

Oyla:

cartok

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
3
Cihaza global rom yüklemek isterseniz bl kilidini en.miui.com/unlock adresinden başvuru yapıp kaldırabilir ve fastboot modda fastboot romu kurabilirsiniz.
Cevap için teşekkürler hocam. Ancak orjinal global rom kurmak için neden unlock yapmak zorundayız onu anlamadım. Bu son yaptıkları çok saçma olmuş.

Oyla:
Üst Alt