Yardım mi5s plus batarya süresi uzadı

umtkrhn35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümit
Cihazım
mi 5s plus
Konular
1
herkese merhaba, mi 5s plus telefonum uzun süredir batarya ömrü çok kısaydı, batarya döngüsü bittiğini artık şarj tutmadığını düşünüyordum, telefonum rootlu ve son sürüm global rom kullanıyorum, telefonumda tüm kalibre ve temizleme işlemlerini yaptığım halde telefon uydu modunda bile şarjı tükeniyordu yarım gün anca gidiyordu, bir gece telefonum şarjı olduğu halde, sabah batarya boşalmış ve kapanmış halde buldum, şarja takıp dolmasını bekledim, hatta telefonun iyice bataryası bittiğini değiştirmem gerektiğini düşünüyordum, bir miktar şarjdan sonra telefonumu açtım, tüm ayarların sıfırlandığını gördüm, telefonun zil sesleri yoktu alarmlarım, ve telefonla birlikte gelen tüm mi uygulamaların ayarları sıfırlanmıştı, fakat data dosyalar duruyordu, diğer uygulamalarımda duruyordu, telefonum artık ilk günki gibi şarj süresi uzadı, uyku modunda şarjım hiç tükenmiyor, bir günü çok rahat çıkarıyorum, 4 saatin üzerinde asphalt 9 oynuyorum, hala %30da falan oluyor şarj, sizce bu nasıl oluyor? telefona ne oldu da düzeldi şarjı?

umtkrhn35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümit
Cihazım
mi 5s plus
Konular
1
bunun bir açıklaması olmalı, o gün telefon üzerinde bir değişiklikte yapmamıştım, bunun nedenini anlayabilirsek bence çoğu kişinin şarj sorunu çözülür, şuan telefon 4 saatin üzerinde ekran açık süresi alıyorum, arka planda tüm uygulamalar açık bıraktığım halde, face ins whatsapp falan önbellekte bıraktığım halde

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Telefon kendi kendine reset atıp hayata geri dönüş yapmış
Garip bi durum açıkçası :)
Telefon güncelleme aldı mı acaba bu esnada?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

umtkrhn35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümit
Cihazım
mi 5s plus
Konular
1
güncelleme almadı, ki otomatik de değil zaten, bilgim olmadan güncellenemez, biri bir açıklama getirirse çok sevineceğim,

Oyla:

sero3300

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
mi5s plus
Konular
14
bende mi 5s plus kullanıcısıyım son 1 haftadır telefonun bataryası çöp oldu aşırı hızlı bitiyor, sanırım miui 10'a geçtikten sonra patlak verdi bu durum

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
bende mi 5s plus kullanıcısıyım son 1 haftadır telefonun bataryası çöp oldu aşırı hızlı bitiyor, sanırım miui 10'a geçtikten sonra patlak verdi bu durum
Hocam yalnız bu konu batarya bitmesi değil uzaması ila alakalı :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

sero3300

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
mi5s plus
Konular
14
aynı telefonu modeli ve benimde batarya sorunum vardı belirtmek istedim

Oyla:

efe574

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
omer
Cihazım
mi 5s plus
Konular
8
mi 5s kullanıcısıyım bende.. mıuı 9 multırom kullanıyordum telefonun pıl omru gunu cıkarıyordu . dedınız gıbı gece den sabaha nerdeyse şarjım %10 azalırdı. takı mıuı 10 gecınceye kadar mıuı 1o gecınce neredeyse şarj adeta sapttı telefon şar% 20 ıken kapanıyordu . 1 saat bıle ekran süresi almadan şarj bıtıyordu. bende pılde sorun oldunu şünerek batarya degısımı yaptım ve batarya ölmüş olarak orataya cıktı . mıuı 10 da ise şarj çok ıyı kullanıyor. sabaha kadar %1 bıle düşmüyor şarj. wifi acık oldugu halde. oyun oynamasam normal bir kullanımda iki günü rahat tamamlayacak şu anda çok memnunum. kullandıgım rom mıuıpro 8.8.2

Oyla:

MuhammedEmirhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi6
Konular
8
Telefon, anka kuşu misali, küllerinden yeniden doğmuş .

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt