Rom [Mi5s][Miui10]Global Stabil 10.1.1.0[Nougat]

xxcanxx56

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
1
Arkadaşlar herkese hayirli aksamlar yardimci olursaniz cok sevinirim 2 gündür mi5s telime miui 10 güncelleme bildirimi geliyor ustune de bassam sistem guncellemeyede girsem uygun guncelleme yok uyarisi geliyor ama bildirim paneline 4 keredir miui 10 guncelleme bildirimi geliyor

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Arkadaşlar herkese hayirli aksamlar yardimci olursaniz cok sevinirim 2 gündür mi5s telime miui 10 güncelleme bildirimi geliyor ustune de bassam sistem guncellemeyede girsem uygun guncelleme yok uyarisi geliyor ama bildirim paneline 4 keredir miui 10 guncelleme bildirimi geliyor
Verdiğim linkteki güncelleme yi telefona indirin ve guncelleyici üzerinden dosyayı bulup işleme başlayabilirsiniz

MI 5s Global beta 8.11.8

unforgiven_75

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Sistem Uzmanı
Konular
7
Ms romu terketme zamanı geldimi sizce ? muiu10 stabil sürümü yüklemek mantıklı bir iş olurmu yada global beta oreo versiyonamı geçsem , 15 gündür rom yüklemiyorum zor tutuyorum kendimi :)

xxcanxx56

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
1
Verdiğim linkteki güncelleme yi telefona indirin ve guncelleyici üzerinden dosyayı bulup işleme başlayabilirsiniz

MI 5s Global beta 8.11.8
Güncelledikten sonra tekrar ota üzerinden resmi guncelleme aliriz diilmi oreo gibi

harunserefli

Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
ota ile derken ? otaya da gelmedi ki daha

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Xiaomi artık bu sistemi sürekli yapıyor. Öncelikle karışık ota yolluyor daha sonra geri dönüşlere göre herkese dağıtılıyor

MI 5s Global beta 8.11.8

harunserefli

Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Ms romu terketme zamanı geldimi sizce ? muiu10 stabil sürümü yüklemek mantıklı bir iş olurmu yada global beta oreo versiyonamı geçsem , 15 gündür rom yüklemiyorum zor tutuyorum kendimi :)
Ben Ms roma güncelleme verilmediği için global beta ya geçiş yaptım. Stabil sürümü ise Nougat olduğu için şimdilik onermiyorum çünkü çekirdek sorunu mevcut

MI 5s Global beta 8.11.8

Grkn3219

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fyvc
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
0
Hocalarim iyi aksamlar mi 5s plus icin verdiginiz bu romu yükleyebilirmiyiz yoksa ayri bir güncelleme mi olmasi gerekiyor modeller arasi fark varmi bende su anda 8.1.11 var teşekkürler

harunserefli

Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Hocalarim iyi aksamlar mi 5s plus icin verdiginiz bu romu yükleyebilirmiyiz yoksa ayri bir güncelleme mi olmasi gerekiyor modeller arasi fark varmi bende su anda 8.1.11 var teşekkürler
Plus sürümü için kullanamazsınız eli kulagindadir sizin cihazada yakın zamanda çıkacaktır takipte kalınız

MI 5s Global beta 8.11.8

Üst Alt