Yardım Mi5s Kapanma Sorunu

hippi32

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ümmet
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
1
Merhaba arkadaşlar Mi5s 128 GB versiyonunu kullanıyorum. Telefon 1 seneyi devirdi. Önceden böyle bir sıkıntı yoktu fakat son günlerde günde 3 defaya kadar kapanmaya başladı. Uygulamadayken bir anda donuyor ve ekran siyah oluyor, sadece alt taraftaki menü ve geri tuşlarının ışıkları kalıyor. Bende bu durumda uzun süre kapatma tuşuna basılı tutarak resetliyorum. Son günlerde artması sebebi ile Mi flash üzerinden flashlamaya çalıştım fakat orda da flashlarken "xbl eror" oluyor ve başarısız sonucuna geliyor. Ne yapabilirim?
miui sürümü : global 10.2

hippi32

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ümmet
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
1
Herhangi bir önerisi olan var mı daha da fazla olmaya başladı. Halbuki memnunum telefondan ama satmayı düşnüüyorum bu durum yüzünden.

Oyla:

Mstfsahar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
3
Herhangi bir önerisi olan var mı daha da fazla olmaya başladı. Halbuki memnunum telefondan ama satmayı düşnüüyorum bu durum yüzünden.
Birader benim telefon ilk sabau oldu hemen düzeldi şimdide oldu açamıyorum bugün birden bire oldu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kardeşimin telefonu redmi note 4 onada ilk defa bugün oldu şuan benim telefonum açılmıyo

Oyla:

hippi32

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ümmet
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
1
Güç düğmesine basılı tutup açıyorum ben ama bugün 5 kere falan oldu.

Oyla:
Üst Alt