mi5s 128gb

1. O

Satış Mi5s 4/128Gb

2017 Haziran'da bu forumdan bir arkadaşımızdan aldığım telefonumu satıyorum. 2 hat kayıtlı ( malum yol ) Kozmetik veya yazılımsal hiçbir sorunu yok. Bootloader açık. Mi9 Se almak istediğim için satıyorum.
  2. metinby07

Soru Ekran Yanığı Mi 5s

Arkadaşlar merhaba ekte gördüğünüz gibi yanık oluştu ilk halka çok belirgin ve geçmiyor hemen altında 2şer halka daha oluştu. Ekran böyle böyle gider mi yoksa durur mu? Yoksa ekran değişimi mi yapılmalı yani ekran jdi panel.
  3. H

Yardım Mi5s Kapanma Sorunu

Merhaba arkadaşlar Mi5s 128 GB versiyonunu kullanıyorum. Telefon 1 seneyi devirdi. Önceden böyle bir sıkıntı yoktu fakat son günlerde günde 3 defaya kadar kapanmaya başladı. Uygulamadayken bir anda donuyor ve ekran siyah oluyor, sadece alt taraftaki menü ve geri tuşlarının ışıkları kalıyor...
  4. U

Yardım xiaomi mi5s ekran açılıp kapanma sorunu

merhabalar xiaomi mi5s cihazımda ekran kapalı iken home tuşuna basınca ekran gelip gidiyor.çift tıklamada da aynı sorun var. fakat güç tuşu ile açınca sorun yaşanmıyor. sebebi ne olabilir acaba ?
  5. emrealtun

Soru Mi5s Kendiliğinden Kapanma ve Ekran kararması

Merhaba, mi5s kullanılırken bir anda ekran gidiyor sadece tuş ışıkları kalıyor reset ile açılıyor ancak nedendir ? birde cebimden elime aldığımda ekran kapalı geliyor reset atmayınca açılmıyor nedendir acaba. bu sorunlar hakkında bilgisi olan var mı acaba ?
  6. A

Satış Satılık Mi5s pro 128 GB 1400 TL

Severek kullandığım telefonumu ihtiyaçtan dolayı satıyorum. Siyah renkte üzerinde çizik yoktur. Orijinal kutusuyla beraber göndereceğim. Bir tek orijinal kablosu yok o da kaybolduğu için General Mobile in Type-C kablosuyla yolluyacağım. Bilgilendirme için mesaj atabilirsiniz
Üst Alt