Güncelleme Mi5s Global Stable 9.5.2.0 (NAGMIFA) yayınlandı

szm428

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
szm428
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Biraz önce ota dan geldi, hayırlı olsun inş.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
İnternet sayfasında da mevcut şuan 9.5.

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
ayrıca epic rom severler için 9.5.2 stabil versiyonu epic rom sitesinde yayınlandı

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

huseyinsoyluu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 5S
Konular
21
Güncellemeyle pek alakalı değil sorum ama birşey danışmak istiyorum.Xiaomi 5s (64GB/3GB RAM) kullanmaktayım. Antutu benchmark programından işlemci frekanslarını ölçtüm 4 çekirdeği açsam bile 400 - 1100 arasında değişiyor bunu 2000'lere yükseltme şansım yok mu ? Rom olsun başka türlü olsun hiç bir şekilde yükseltilemez mi ? Eğer yükseltilmiyorsa abimin LG G5'i ile takas edicem. Onun frekanslarını ölçtüm 2150-1800 arası değişiyor bu da tabi oyunlarda ki performansı güçlendiriyor. Pubg mobile bende kasmazken youtubeda ki videolarda LG G5 'te 0 kasma

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Bana da gelmiş miui 8 e devam yorumlara göre güncelleme yaparım. Dosya boyutu 1.3 gb bende
[doublepost=1524580774,1524580719][/doublepost]
Güncellemeyle pek alakalı değil sorum ama birşey danışmak istiyorum.Xiaomi 5s (64GB/3GB RAM) kullanmaktayım. Antutu benchmark programından işlemci frekanslarını ölçtüm 4 çekirdeği açsam bile 400 - 1100 arasında değişiyor bunu 2000'lere yükseltme şansım yok mu ? Rom olsun başka türlü olsun hiç bir şekilde yükseltilemez mi ? Eğer yükseltilmiyorsa abimin LG G5'i ile takas edicem. Onun frekanslarını ölçtüm 2150-1800 arası değişiyor bu da tabi oyunlarda ki performansı güçlendiriyor. Pubg mobile bende kasmazken youtubeda ki videolarda LG G5 'te 0 kasma
Dostum xiaomi mi5s de işlemci ısınma sıkıntısı var. İşlemci ısınınca performans düşüyor pubg gibi oyunda takas et bence

serdengecdi48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi5s
Konular
0
arkadaşlar önceden de varmıydı bilmiyorum ama 9520 ile telefona gelen aramalarda telefonu ekranı aşağıya bakacak şekilde çevirirseniz ses kesiliyor sessize alıyor..

huseyinsoyluu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 5S
Konular
21
Bana da gelmiş miui 8 e devam yorumlara göre güncelleme yaparım. Dosya boyutu 1.3 gb bende
[doublepost=1524580774,1524580719][/doublepost]
Dostum xiaomi mi5s de işlemci ısınma sıkıntısı var. İşlemci ısınınca performans düşüyor pubg gibi oyunda takas et bence
Miui 8'de çekirdekler durumları ne sizde ? 4 çekirdekte uyanık mı ? ve frekans durumu ne durumda benim ki gibi 500 600 lerde mi yoksa 1500 lerde filan mı. Ben MIUI 9'da 4 çekirdeği uyandırmayı buldum telefonun şarjı 90 lardaysa telefonu yeniden başlatınca uyanıyor ama telefonun ekranını kilitledğin anda yine uykuya alıyor. Ama dediğim gibi mesele 4 çekirdeğin uyanık olması değil öyle ya da böyle frekanslar çok düşük

Av.burak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mı 5s
Konular
4
Arkadaşlar ben de daha yeni yükledim bu romu fakat bu zamana kadar hiç kasmamis telefon kasmaya basladi. Pil performansı bir önceki sürümden daha iyi gibi geldi şarjı biraz daha dayanıyor sanki.

huseyinsoyluu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 5S
Konular
21
Arkadaşlar ben de daha yeni yükledim bu romu fakat bu zamana kadar hiç kasmamis telefon kasmaya basladi. Pil performansı bir önceki sürümden daha iyi gibi geldi şarjı biraz daha dayanıyor sanki.
İlklerde öyle aga sonradan düzeliyor. Bende de bu sürüme ilk geçtiğimde bir süre kasma yaşandı ama daha sonradan düzeldi. 9.5 sürümünün bi yavaşlığını göremedim hattaha eskisine göre daha akıcı diyebilirim.

Av.burak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mı 5s
Konular
4
İlklerde öyle aga sonradan düzeliyor. Bende de bu sürüme ilk geçtiğimde bir süre kasma yaşandı ama daha sonradan düzeldi. 9.5 sürümünün bi yavaşlığını göremedim hattaha eskisine göre daha akıcı diyebilirim.
Umarim öyle olur

Üst Alt