Güncelleme Mi5s Global Stable 9.5.2.0 (NAGMIFA) yayınlandı

mdozkaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Duran
Cihazım
Mi 5d
Konular
1
Hocam ayarlar uygulamalara girin ordan google uygulamasina girip , bütün veriyi temizle de, güncellemeyi kaldir de . Telefonu ac kapa, duzelir muhtemelen, ve bu sorunu yüklediğin bi uygulama yapabilir.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maalesef hocam. telefonun açılması ile google app açılması bir oldu. zaten önceki zorla kapama olayı çıldırtmıştı bi de şimdi bu başladı

ceylas

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haluk
Cihazım
Mi A3
Konular
22
Telefona format at hocam, güncellemeyle birlikte o program çakisiyor demekki

mehmetgollu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 5
Konular
4
Salı günü akşama doğru tekrar 9.5.2 stabili kurdum akşam yatmadan önce saat 23 civarında %100 şarj ile wifi vb. kapatarak yattım sabah kalktığımda şarj %63'e düşmüş ve şok oldum tekrar sabah %100'e tamamladım ve yoğun kullanmamama rağmen 4 saat içerisinde yine %60'a düştü ekstra uygulama oyun dahi yok facebook instagram twitter vb. uygulamalar var sadece ve yoğun kullanmıyorum (ekran süresi 1 saat 40 dakika) neden böyle oldu anlamadım dün akşam saat 16.00 gibi Epic Rom 9.5.2 stabili kurdum ilk defa ve yine aynı uygulamaları kurarak kullanmaya başladım yine şarj %100 olarak başladım şu anda şarjım %34 ve ekran kullanım süresi 3 saat 44 dakika neden böyle fark oluyor anlamıyorum ayrıca yüz tanıma çok iyi çalışıyor ve ns de var aynı romun bu kadar fark etmesi biraz garip geldi bana.

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Telefonunuzu ne zamandan beri kullanıyorsunuz ? Pil kalibrasyonu yaptınız mı? Stabil sürüm bende kullandım böyle bir sorun yaşamadım.
Salı günü akşama doğru tekrar 9.5.2 stabili kurdum akşam yatmadan önce saat 23 civarında %100 şarj ile wifi vb. kapatarak yattım sabah kalktığımda şarj %63'e düşmüş ve şok oldum tekrar sabah %100'e tamamladım ve yoğun kullanmamama rağmen 4 saat içerisinde yine %60'a düştü ekstra uygulama oyun dahi yok facebook instagram twitter vb. uygulamalar var sadece ve yoğun kullanmıyorum (ekran süresi 1 saat 40 dakika) neden böyle oldu anlamadım dün akşam saat 16.00 gibi Epic Rom 9.5.2 stabili kurdum ilk defa ve yine aynı uygulamaları kurarak kullanmaya başladım yine şarj %100 olarak başladım şu anda şarjım %34 ve ekran kullanım süresi 3 saat 44 dakika neden böyle fark oluyor anlamıyorum ayrıca yüz tanıma çok iyi çalışıyor ve ns de var aynı romun bu kadar fark etmesi biraz garip geldi bana.

mehmetgollu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 5
Konular
4
Telefonunuzu ne zamandan beri kullanıyorsunuz ? Pil kalibrasyonu yaptınız mı? Stabil sürüm bende kullandım böyle bir sorun yaşamadım.

bir seneden beri kullanıyorum pil kalibrasyonu yapmadım ancak kullandığım tüm stabil sürümlerde hemen hemen aynı sıkıntıyı yaşadım.

Üst Alt