Rom Mi5s Global Beta 7.2.24

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Yaklaşık 1 ay önce miui.com sitesinde yakında diye okumuştum.Dün yine sitede yakında diyen bir moderatör vardı.Bu 'yakında' kelimesi Çinlilerde ne anlam ifade ediyor bilmiyorum...

oguzhan5200

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
oguzhan
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
9

edl moda geçmediği için çin romu yükleyemiyorum. diğer yöntemlerde olmadı. destek olabilecek olan varmıdır.

oguzhan5200

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
oguzhan
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
9

edl moda geçmediği için çin romu yükleyemiyorum. diğer yöntemlerde olmadı. destek olabilecek olan varmıdır.

ismeat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmet Angın
Cihazım
Mi 5s
Meslek
Üniversite öğrencisi
Konular
1
Yaklaşık 1 ay önce miui.com sitesinde yakında diye okumuştum.Dün yine sitede yakında diyen bir moderatör vardı.Bu 'yakında' kelimesi Çinlilerde ne anlam ifade ediyor bilmiyorum...
Bl kilidiniz açık mı?

ismeat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmet Angın
Cihazım
Mi 5s
Meslek
Üniversite öğrencisi
Konular
1
BL kilidiniz açık mı? HB vs alınma cihaz ise cihazınız BL kilidini açmak için edl kablosuna ihtiyacınız var.

ismeat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmet Angın
Cihazım
Mi 5s
Meslek
Üniversite öğrencisi
Konular
1
hepsiburadadan aldım. Edl kablosunu nerden alabilirim.
https://forum.miuiturkiye.net/konu/...ar-icin-9008-unbrick-edl-kablosu-yapimi.6224/

Şuradaki konudan bakarak kendiniz yapabilir veya 4-5 dolar'dan başlayan fiyatlarla Aliexpressden alabilirsiniz.

Bu arada halen başvuru yapmadıysanız MI hesabınıza Bootloader kilidini açmak için başvuru yapın. Bazen 1 haftayı bulabiliyor onay gelmesi. Başvuru sebebinize To install my language gibi bir şey yazarsanız daha hızlı sonuçlanabilir.

oguzhan5200

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
oguzhan
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
9
https://forum.miuiturkiye.net/konu/...ar-icin-9008-unbrick-edl-kablosu-yapimi.6224/

Şuradaki konudan bakarak kendiniz yapabilir veya 4-5 dolar'dan başlayan fiyatlarla Aliexpressden alabilirsiniz.

Bu arada halen başvuru yapmadıysanız MI hesabınıza Bootloader kilidini açmak için başvuru yapın. Bazen 1 haftayı bulabiliyor onay gelmesi. Başvuru sebebinize To install my language gibi bir şey yazarsanız daha hızlı sonuçlanabilir.
Hocam kilit için onay geldi ama yüzde 50 de takılıyor. China rom yuklemem lazım onun içinde edl kablo lazım yarın deniycem yapmayı AliExpress bir ay kim bekliycek

Üst Alt